باشگاه رئال مادرید خود را آماده ارائه پیشنهادی به آرسنال برای به خدمت گرفتن پی‌یر امریک اوبامیانگ می‌کند. مدیران این باشگاه اسپانیایی به دنبال تقویت خط حمله کهکشانی‌ها برای فصل آینده هستند و در این راستا مهاجم گابنی توپچی‌های لندن نظرشان را جلب کرده است.

رئال مادرید همچنین طرح معاوضه خامس رودریگس با اوبامیانگ را در نظر دارد، این در حالی است که باشگاه آرسنال به دنبال حفظ طولانی مدت این مهاجم گابنی و الکساندر لاکازت است اما عدم حضور این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا که ممکن است فصل آینده نیز اوضاع به همین منوال باشد، مهاجم پیشین بوروسیا دورتموند را به ترک آرسنال ترغیب کند.

پیش از این نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا گزارش داده بود پی‌یر امریک اوبامیانگ که متوجه علاقه‌مندی باشگاه بارسلونا به جذب او شده است و خودش نیر تمایل دارد به جمع آبی‌واناری‌ها ملحق شود، حاضر به مذاکره با مسئولان باشگاه آرسنال برای تمدید قراردادش نشده است.

این مهاجم 30 ساله که در ماه ژانویه 2018 از بوروسیا دورتموند به توپچی‌های لندن ملحق شد، قراردادش تا سال 2021 با این باشگاه انگلیسی اعتبار دارد. مهاجم پیشین تیم‌های سن‌اتین و دورتموند که ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 70 میلیون یورو تخمین زده شده است، تاکنون در 82 بازی از رقابت‌های مختلف با پیراهن آرسنال 51 گل‌زده به نامش به ثبت رسیده است.

او این فصل هم شروع خوبی داشته و در 16 بازی از رقابت‌های مختلف 10 گل به ثمر رسانده است.

منبع: ورزش سه

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: