، اینتر با علم به تساوی یوونتوس برابر ساسوئولو و اینکه می تواند در صورت پیروزی بر اسپال صدرنشین سری آ شود، قدم به سن سیرو گذاشت. حریف اینتر تیم رده نوزدهمی جدول بود که پس از گذشت 13 هفته تنها 9 امتیاز اندوخته بود و یکی از مدعیان سقوط محسوب می شد.

اینتر که روی دور پیروزی بود و از کسب سه امتیاز برابر اسلاویا در لیگ قهرمانان نیز روحیه بالایی داشت، بازی را بسیار خوب شروع کرد و پس از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، دقیقه 16 به گل اول رسید.

لائوتارو بیرون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با فریب مدافع روبروی خود و شوتی دقیق موفق به زدن گل اول بازی شد.

اینتر تیم حمله کننده بود و اسپال با یک تاکتیک کاملا دفاعی تنها قصد داشت که گل های کمتری دریافت کند.

نراتزوری که از چپ و راست حمله می کرد، دقیقه 41 مزد برتری بی چون و چرای خود را گرفت و به یک گل دیگر رسید. زننده این گل هم لائوتارو بود. او روی سانتر دقیق کاندروا از راست و با ضربه سری تماشایی توانست دبل خود را تکمیل کرده و اینتر را با برتری 2-0 به رختکن بفرستد.

او چهارشنبه شب به اسلاویا نیز دو گل زده بود.

اسپال که با دو گل نیمه اول را بازنده شده بود، 4 دقیقه پس از شروع نیمه دوم، اینتر را غافلگیر کرد. وولاتی بیرون محوطه جریمه صاحب توپ شد و پس از دریبل مدافعان روبروی خود، از زاویه ای کاملا بسته توانست توپ را وارد دروازه هندانوویچ کرده و فاصله را به یک گل کاهش دهد.

اینتر پس از دریافت گل به سمت دروازه اسپال حمله ور شد و شانس های پی در پی گلزنی را از دست می داد که اوج شان به دقیقه 68 بر می گردد.

لائوتارو روی پاس لوکاکو با گلر اسپال تک به تک شد ولی تعلل بیش از اندازه او باعث از دست رفتن این موقعیت مسلم شد تا بازی همچنان نزدیک و خطرناک برای میزبان دنبال شود.

اینتر که تیم برتر زمین بود، دو موقعیت دیگر را توسط وسینو از دست داد و البته در چند نوبت هم نزدیک بود روی ضدحملات غافلگیر شود.

در نهایت این بازی با پیروزی 2-1 اینتر به اتمام رسید و این تیم پس از چند هفته به صدر جدول بازگشت.

منبع: ورزش سه

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: