به گزارش خانه فوتبال، آنفیلد میزبان یکی دیگر از دیدارهای دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود، دیداری که با غافلگیری لیورپول مقابل اتلتیکومادرید و شکست ۳ بر ۲ این تیم به پایان رسید تا مدافع عنوان قهرمانی خیلی زود با تورنمنت وداع کند 

از ابتدای بازی روشن بود اتلتیکو برای حفظ برد بازی رفت وارد میدان شده و دفاع لایه‌لایه همیشگی تیم سیمئونه چیده شد. با این حال لیورپول موفق شد دقیقه ۴۲ این سد دفاعی را با گل واینالدوم که با ضربه سر به ثمر رسید، بشکند.

438447_682

در نیمه دوم بازی اغلب در یک‌سوم زمینِ اتلتیکو در جریان بود، اما لیورپول موقعیت‌ها را یکی پس از دیگری هدر داد و درخشش اوبلاک هم دلیل مهمی برای گل نزدن سرخ‌ها برای مرتبه دوم به شمار می‌رفت. با نتیجه یک بر صفر دیدار به وقت‌های اضافه رفت. بعد از ۹۰ دقیقه، دیدار حوادث بسیاری را در خودش دید. دقیقه ۹۴ فیرمینو ضربه سرش را به تیر دروازه زد و در برگشت خودش آن را تبدیل به گل کرد.

438450_672

وقتی هواداران لیورپول خیال می‌کردند صعود تیم‌شان مسجل خواهد شد، اشتباه آدریان باعث شد بار دیگر این تیم از نبود آلیسون ضربه بخورد. یورنته در دقیقه ۹۷ گل اول اتلتیکو را زد. دقیقه آخر وقت اضافه اول یک مرتبه دیگر یورنته که به‌عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، با شوت زمینی و دقیق خودش گلزنی کرد تا کار لیورپول برای جبران دشوارتر شود.

438449_470

در آخرین دقیقه بازی هم در یک ضدحمله دیگر مثل همه گل‌های اتلتیکو، موراتا که او هم بازیکن تعویضی بود گل سوم را زد. به این ترتیب لیورپول بعد از ۶ سال در آنفیلد شکست خورد. باخت قبلی‌شان هم مقابل دیگر تیم مادریدی یعنی رئال بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: