به گزارش خانه فوتبال، دیدار دیشب دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا که در خانه اتلتیکو، واندا متروپولیتانو برگزار شد بارها و بارها شاهد سوت زدن‌های ممتد تماشاچیان بود. البته بیشتر این سوتها از سوی هواداران در مخالفت با آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسلونا زده شد که در تابستان گذشته این تیم را ترک کرده و راهی بارسا شد. هواداران اتلتیکو که گریزمان را خائن می‌دانند در این بازی بارها با سوت زدن علیه‌اش نشان دادند که از گریزمان دل خوشی ندارند.

ولی سوت زدن اتلتیکویی‌ها تنها علیه گریزمان نبود. چرا که هواداران این تیم زمانی که در دقیقه 66بازی، ژائو فلیکس پدیده پرتغالی این تیم توسط دیگو سیمئونه از بازی بیرون کشیده شد تا ویتولو به جای او وارد میدان شود از این تصمیم سرمربی‌شان بسیار ناراحت شده و برای نشان  دادن این ناراحتی علیه او به سوت زدن پرداختند.

rjbqJa3bx2qH

علت این بود که فلیکس تا آن زمان نمایش خیلی خوبی داشت و هواداران نمی‌فهمیدند که چرا یکی از بهترین بازیکنان تیم‌شان باید به این زودی تعویض شود.

 

SaGATIV3dueh

این اولین بار نیست که تعویض کردن یا بازی ندادن ژائو فلیکس توسط دیگو سیمئونه انتقاد هواداران اتلتیکو را علیه او برانگیخته. البته نباید فراموش کرد که ستاره 20ساله پرتغالی اخیرا از بند مصدومیت رهایی یافته.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: