به گزارش خانه فوتبال، در حالیکه لیورپول با رقم خوردن شرایطی حتی با انجام یک بازی دیگر  می توانست بعد از سه دهه و برای اولین بار فاتح لیگ برتر شود، اما شیوع ویروس کرونا باعث به تعویق افتادن مسابقات شده و هنوز آینده این فصل در هاله ای از ابهام قرار دارد. اسکای اسپورتس در یک نظرسنجی بزرگ از هواداران خواسته حالت ایده آل خود برای رقم خوردن اتفاقات ادامه فصل در صورت عدم وجود امکان ادامه مسابقات را انتخاب کنند و بیش از 50 درصد معتقدند عنوان قهرمانی نباید به لیورپول برسد.

51.7 درصد از هواداران فوتبال در انگلیس علاقمند هستند فصل همینجا ملغی اعلام شده و هیچ تیمی نه عنوان قهرمانی را به دست آورده و نه تیمی به دسته پایین تر سقوط کند.

21.3 درصد از شرکت کنندگان می خواهند لیورپول همینجا عنوان قهرمانی را به دست آورد، اما تیمی به دسته پایین تر سقوط نکند.

27 درصد نیز معتقدند جدول فعلی باید ملاک اصلی برای تصمیم گیری قرار گیرد، بدان معنا که لیورپول قهرمان شده و تیم های ته جدولی نیز به دسته پایین تر سقوط کنند. این در حالیست که لیورپول در حال رسیدن به مقتدرانه ترین قهرمانی لیگ برتر در تاریخ بوده و تقریبا تردیدی در مورد رخ دادن این اتفاق وجود ندارد. البته یورگن کلوپ دیروز در مصاحبه ای مدعی شد حتی اگر با تعویق مسابقات جان یک نفر هم نجات یابد دیگر فوتبال ارزشی ندارد، اما به هر حال این اتفاق را می توان کابوس وار ترین پایان ممکن برای فصل درخشان لیورپول تصور کرد.

TVxWACFyNip0

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: