پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهاجم اروگوئه‌ای تیم گرمیو در فوتبال برزیل هم در دربی‌ها خوش می‌درخشد.
به گزارش خبرگزاری فارس، لوئیز سوارز، ستاره اروگوئه‌ای تیم گرمیو، ترک عادت نکرد و در دربی گرنال که بین ۲ تیم شهر پورتو آلگره برزیل یعنی گرمیو و اینترناسیول برگزار شد هم یک سوپرگل به ثمر ساند.
سوارز ۳۶ ساله که پس از بازی در تیم‌های بزرگ اروپایی نظیر آژاکس، لیورپول، بارسلونا و اتلتیکو مادرید، در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به گرمیو پیوسته، گلزنی در دربی‌ها را فراموش نکرده است.

حساب کاربری سری آ برزیل با انتشار آماری از گلزنی‌های سوارز در دربی‌های کشورهای مختلف، به او لقب مرد دربی‌ها  را داده است.

سوارز در ال‌کلاسیکو، هفت بار دروازه رئال مادرید را باز کرده است، در دربی هلند سه بار به آیندهوون گل زده و در دربی انگلیس هم ۲ بار دروازه منچستریونایتد را گشوده است.

در دربی‌های ملی، سوارز به هر کدام از تیم‌های برزیل و آرژانتین هم ۲ گل زده است.

eD5mOtJqbUv7

سوارز در دربی اروگوئه و با لباس تیم ناسیونال، یک بار در بازی مقابل پنارول گلزنی کرده و در دیدار دوشنبه شب لیگ برزیل هم در پیروزی سه بر یک تیمش مقابل اینترناسیونال، یک گل زیبا به ثمر رساند.

ستاره اروگوئه‌ای گرمیو پس از این بازی گفت: می‌دانستم روز مهمی برای من، خانواده و هواداران گرمیو است. دربی، بازی‌ای است که بازیکنان بزرگ باید خود را نشان دهند.

سوارز در ۲۲ بازی‌ای که برای تیم آبی‌پوش فوتبال برزیل انجام داده ۱۱ گل و ۶ پاس گل به نام خود ثبت کرده است. گرمیو هم‌اکنون در رده دهم لیگ ۲۰ تیمی برزیل است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: