به گزارش خانه فوتبال و به نقل از آس، کریستین اریکسن بزرگترین خرید زمستانی اینتر در فصل جاری بود. بازیکن دانمارکی هنوز فرصت نکرده است در ایتالیا توانایی اش را نشان دهد چون یک ماه و نیم بعد از حضورش فراگیری کووید ۱۹ فوتبال را متوقف کرد. در حالی که هافبک اینتر در حال آماده سازی خود است با انتقادهای زیادی روبرو شده است. او حتی اعتماد آنتونیو کونته، سرمربی را به دست نیاورده است. همچنین از لحاظ شخصی با مشکلاتی روبرو شده است. وضعیت اضطراری در ایتالیا موجب شد هافبک دانمارکی هتل را ترک کند و در تاسیسات باشگاه مستقر شود. اینتر و اریکسن هنوز همدیگر را نمی فهمند. 

پائولو دی کانیو، سرمربی ایتالیایی به انتقاد از بازیکن سابق تاتنهام پرداخت و گفت: اینتر با یک بازیکن تنبل قرارداد امضا کرده است. اریکسن دوست دارد بدون توپ بدود و تنها با دستور سرمربی به پست خود برمی گردد. به همین خاطر کونته زمانی از او استفاده می کند که واقعا مهم باشد. او مانند هیچ یک از بازیکنان اینتر توانایی شوت زدن، دریبل کردن و نگاه کردن ندارد و به همین خاطر توصیه ام این است که تنها در نیمه دوم به میدان برود.

جوزپه برگومی، بازیکن سابق اینتر هم درباره اریکسن صحبت کرد و گفت: گاهی اوقات بازیکنان خوب شناخته نمی شوند. اریکسن بازیکنی نیست که باعث بهتر کردن شرایط تیم شود. او هافبکی است که پشت دو مهاجم خوب دیده می شود اما باید در خود تغییر ایجاد کند تا به بهترین شکل بازی کند. 

کونته پس از دیدار برابر لاتزیو که پنجمین بازی اریکسن بود گفت: باید تعادل را پیدا کنم‌. نمی توانیم به این موضوع فکر کنیم که یک بازیکن می تواند سرنوشت یک تیم را عوض کند. بدون او به اینجا رسیدیم. 

هافبک دانمارکی اواخر ژانویه با اینتر قرارداد امضا کرد و در چهار بازی سری آ و دو دیدار جام حذفی دقایقی فرصت پیدا کرد تا بازی کند. او هنوز در ترکیب اصلی تیم کونته جایی ندارد.

از لحاظ شخصی نیز استقبال خوبی از اریکسن نشد. او که در هتلی در میلان اقامت داشت مجبور شد هنگام قرنطینه آن جا را ترک کند. اینتر در این شرایط بحرانی بخش تاسیسات خود را به بازیکن دانمارکی پیشنهاد داد. زمانی که اریکسن هتل را ترک می کرد پلیس او را متوقف کرد چون خیابان رفتن ممنوع بود. اریکسن هنوز خانه ای در میلان ندارد.

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: