به گزارش خانه فوتبال و به نقل از آبولا،  برناردو سیلوا هافبک پرتغالی منچسترسیتی به تمجید از هموطن خود کریستیانو رونالدو پرداخت و عنوان کرد عطش او برای موفقیت و گلزنی حتی در تمرینات نیز سیری ناپذیر است.

برناردو سیلوا گفت: فکر می‌کنم ذهنیت رونالدو چیزی است که او را نسبت به بقیه فوتبالیست‌ها متمایز می‌کند. او ۳۵ سال سن دارد، رونالدو بیش از ۱۵ سال در بالاترین سطح بازی می‌کند و هنوز خسته نمی‌شود. او همیشه بیشتر می‌خواهد. کریستیانو می‌خواهد کاپ‌های لیگ قهرمانان بیشتری را کسب کند، افتخارات بیشتری با تیم ملی پرتغال، قهرمانی، جوایز انفرادی و افتخارات دیگر. او می‌خواهد اهداف بیشتری به ثمر برساند.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: بعضی اوقات وقتی در تمرین بازی می‌کنیم آزار دهنده است، بازی یک بر یک است و مربی می‌گوید کسی که به پیروزی برسد برنده است و همیشه رونالدو در گلزنی موفق عمل می کند. وقتی یک مسابقه دشوار برگزار می شود و نمی دانید برنده خواهید شد یا نه، باید توپ را به رونالدو بدهید. او فردی است که نتیجه را تعیین می کند. وقتی توپ با او باشد، اتفاق خاصی می تواند رخ دهد. حتی در تمرین، این کمی آزار دهنده است، زیرا این اوست که همیشه مهمترین گل‌ها را به ثمر می رساند! من فکر می کنم این همان چیزی است که او را ویژه می کند. رونالدو همیشه در مواقع حساس به میدان می رود. 

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: