به گزارش خانه فوتبال، بردلی کودک مشهوری بود که با سرطان مبارزه می‌کرد، اما در نهایت در ژوئن سال ۲۰۱۷ در سن شش سالگی درگذشت. جرمین دفو رابطه بسیار دوستانه‌ای با بردلی داشت و حالا در صفحه رسمی اش تولد او را تبریک گفته است.

جرمین دفو در اینستاگرام نوشت: تولدت مبارک، همه ما دلمان برایت تنگ شده و دوستت داریم. بعضی اوقات در زندگی اتفاقاتی رخ می‌دهد و درک آن دشوار است، اما می‌دانم که خدا اشتباه نمی‌کند و او از بهترین دوست من مراقبت می‌کند. امیدوارم تو در ذهن خانواده و دوستان دوست داشتنی ات باشی و در روز تولدت در بهشت ​​لبخند بزنی.

473318_467

دوستی آن‌ها ابتدا در سپتامبر ۲۰۱۶ وقتی که بردلی در دیدار ساندرلند در لیگ برتر مقابل اورتون در استادیوم حضو یافت آغاز شد و سه ماه بعد و هنگامی که ساندرلند با چلسی در لیگ برتر روبرو شد، بردلی بار دیگر در استادیوم لایت حضور یافت. آن روز و به صورت نمادین بردلی یک پنالتی قبل از بازی مقابل اسمیر بگوویچ به ثمر رساند. دوستی بردلی و دفو ادامه یافت و مهاجم انگلیسی حتی او را در دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مقابل لیتوانی در ومبلی به زمین برد. در سال ۲۰۱۸ دفو نام بردلی را روی بازویش خال کوبی کرد. پس از گذشت بردلی، دفو گفت: او بهترین دوست من بود. او نابغه و عاشق فوتبال بود. او مرا دوست داشت و من نیز او را دوست داشتم. هیچ چیز جز دوستی بین ما نبود.

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: