به گزارش خانه فوتبال، مهناز افشار بازیگر جنجالی کشورمان مدت هاست که در آلمان زندگی می کند و به تازگی عکس های بی حجاب از خود منتشر کرده است و ظاهرا امیدی به بازگشت برای وی وجود ندارد. وی که در جشنواره فیلم برلین حضور یافت بود با پیشنهاد کارگردانان خارجی روبرو شده است. اکس های جنجالی از کشف حجاب مهناز افشار را مشاهده کنید

کشف حجاب مهناز افشار

مهناز افشار که در یک برنامه استعداد یابی ایرانی به عنوان مجری در کنار آرش و ابی حامدی (خواننده مشهور ایرانی ) مشغول به کار است با ظاهر نامتعارف در جشنواره برلن آلمان شرکت کرد.

گفتنی است در کنار موضع گیری‌ ها و اقدامات مهناز افشار چندی پیش زمزمه‌ های جدایی مهناز افشار از همسرش یاسین رامین قوت گرفت. این اتفاق زمانی رخ داد که افشار با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونارو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»

iLQkPzmTJzwP

عکس گرافیکی مهناز افشار

 

8uzhj2NpXw8v

عکس منتشر شده توسط مهناز افشار برای تولد خواهرش

 

8muQEGoYVoMu

نوجوانی مهناز افشار

 

کشف حجاب مهناز افشار در جشنواره برلین

سه کارگردان فرانسوی، آلمانی و انگلیسی به مهناز افشار برای حضور در آثارشان پیشنهاد بازیگری در آثارشان دادند. مهناز افشار در حاشیه جشنواره فیلم برلین در گفتگو با رسانه‌ های خارجی با اشاره به دلایل سفرش به آلمان گفت: پنج سال پیش برای تکمیل زبان آلمانی و تحصیل در رشته کارگردانی به آلمان آمدم و مدتی هم بین آلمان و تهران در رفت و آمد بودم. اما در ادامه دلایلی موجب می‌ شود حضورم در آلمان جدی‌ تر شود و حتی پیشنهاد کار دریافت کنم اما هرگز برای خودم متصور نبوده‌ ام که قرار نیست روزی برنگردم.

 

PshAQ2KUXZAo

مهناز افشار در جشنواره فیلم برلین

 

5hxZsGPGCPjY

مهناز افشار و بازیگر آلمانی

 

zmxgUvjyQJC0

کشف حجاب مهناز افشار

 

6nYv1mTyMH6x

مهناز افشار در پرشیاز گات تلنت

افشار ادامه داد: پیشنهادهایی برای بازی در سریال، فیلم و تئاتر از کارگردانان و فیلمسازان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی دریافت کردم و در حال بررسی آنها هستم.

 

qBHlY4WLdhlx

عکس های مهناز افشار

 

jH37Z2kDvWW4

استایل جنجالی مهناز افشار

 

cMd26uWs8Icy

مهناز افشار و دخترش در کنار آرایشگرش در آلمان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: