به گزارش خانه فوتبال، فاطمه راد که با نام هنری صبا راد مشهور است در سال ۵۹ متولد شده است. وی از سال ۷۵ گویندگی را در رادیو آغاز کرد و سپس به عنوان مجری در تلویزیون فعالیت می کرد که مدتی پیش با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد که دیگر با صدا و سیما همکاری نخواهد کرد. صبا راد به تازگی تصویری جدید و متفاوت از خودش منتشر کرده است. در قسمت زیر تصویری از تیپ جدید صبا راد را قرار داده ایم. برای مشاهده این عکس همراه ما باشید.

ویژه:

تیپ جدید صبا راد

به تازگی صبا راد تصویر جدیدی از خودش با تیپ جدید و متفاوت منتشر کرده است.

new-saba-rad-brigade

 

830855_501

صبا راد مجری برنامه «به خانه بر می گردیم» است. او از سال ۷۵ گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی بوده است.

صبا راد به گفته خودش، بر خلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره ی تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده بود.

new-saba-rad-brigade-2

صبا راد مجری برنامه به خانه بر می گردیم

صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود ۱۰۰ برنامه ساخته و برای شبکه ی پنج تهیه کنندگی کرده است.

ازدواج و طلاق صبا راد

صبا راد اواخر سال ۹۲ با مرتضی علی آبادی ازدواج کرد، اما خبر این ازدواج مدت ها بعد رسانه ای شد، این رابطه در نهایت در سال ۹۵ به جدایی و طلاق ختم شد.مرتضی علی آبادی علاوه بر مجری گری، مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز میباشد او مدتی است وارد عرصه بازیگری نیز شده است.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: