به گزارش خانه فوتبال، لادن مستوفی بازیگر ایرانی ۲۰ اسفند ماه سال ۱۳۵۱ در تنکابن متولد شده است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را از ۱۳۷۳ آغاز کرده است و تاکنون در سریال پریا ،خواب زده و فیلم سینمایی یک دزدی عاشقانه نقش آفرینی کرده است. به تازگی تصاویری از نقش متفاوت لادن مستوفی در نمایش سقراط منتشر شده است. در قسمت زیر عکس های جنجالی از نقش متفاوت لادن مستوفی سقراط را قرار داده ایم.

ladan-mostofi-socrates-2

ladan-mostofi-socrates-1

ladan-mostofi-socrates

لادن مستوفی در سیما و شخصیتی متفاوت در نمایش «سقراط» به ایفای نقش پرداخت.

 

ازدواج لادن مستوفی

لادن مستوفی در سال ۱۳۷۲ وقتی ۲۱ ساله بود با بازی در فیلم روز واقعه با شهرام اسدی کارگردان این فیلم آشنا شد و با اینکه ۲۰ سال با هم اختلاف سنی داشتند ازدواج کردند این زوج هنوز با گذشت سالها، زندگی موفقی کنار هم دارند.

ladan-mostofi-socrates-4

شهرام اسدی متولد ۱۳۳۲ در سلماس، کارگردان می باشد فارغ التحصیل کارگردانی مدرسه عالی تلویزیون و سینما و فوق لیسانس سینما از کالیفرنیای آمریکا می باشد و مدت ها با انجمن جغرافیای ملی شبکه NBC همکاری داشت. او در سال ۶۷ از آمریکا به ایران بازگشت.

شهرت لادن مستوفی

لادن مستوفی فعالیت اش را با کار تئاتر شروع کرد در یک از اجراهایش در سینما شهر قصه توسط عوامل فیلم برای بازی در فیلم روز واقعه در سال ۱۳۷۲ انتخاب شد. او با نقش راحله در این فیلم بسیار دیده شد.

در همان سال های ابتدایی شهرت در سریال پر سرو صدای دوران سرکشی ۱۳۸۱ بازی کرد و در ادامه هم در یکی از پرمخاطب ترین ملودرام های مذهبی یعنی سفر سبز حاضر شد او طی همان سال ها یعنی اوایل دهه ۸۰ در یک سریال پرمخاطب دیگر به نام خانه ای در تاریکی هم بازی کرد آخرین کار تلویزیونی او با نام پریا با نقشی متفاوت بود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: