سپیده بزمی پور

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در ۱۴ مهر سال ۱۳۵۹ در شهر تهران در یک خانواده ۵ نفره متولد شد  وی فرزند اول خانواده است و دو خواهر کوچکتر از خودش دارد یکی از خواهرای شاهرخ استخری که یکسالی از او کوچکتره مدرک کارشناس ارشد تغذیه گرفته و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته و خواهر کوچکتر دیگه اش به هنر علاقه مند است. شاهرخ استخری در کودکی ساکن بلور کشاورز بوده و اما الان در شهرک غرب زندگی می کند وی سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دور راهنمایی را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان را در فجر دانش تحصیل کرده است.

تحصیلات شاهرخ استخری

شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع است اما در مصاحبه هایش گفته به هنر و تئاتر علاقه داشته و پدرش در دانشگاه امیرکبیر شیمی تحصیل می کرد و دوست داشت او در رشته مهندسی تحصیل کند. همچنین شاهرخ استخری به دلیل اینکه پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده از خدمت سربازی معاف می شود. شاهرخ استخری پس از بازیگری گالری جواهرات بنام سنجاق را باز کرده است.

ازدواج و همسر شاهرخ استخری

خبر ازدواج شاهرخ استخری را علی ضیا در یک برنامه تلویزونی میده که شاهرخ استخری از این موضوع دلخور میشه و میگه من وقتی خودم دوست ندارم خبر ازدواج رسانه ای بشه چرا علی ضیا در یک برنامه تلویزیونی به من تبریک میگه!

شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و این زوج در سال ۱۳۹۲ صاحب فرزند دختری بنام پناه می شوند که شاهرخ استخری همیشه در اینستاگرامش عکس های خودش و دخترش را منتشر میکنه اما هیچ وقت هیچ عکسی از همسر شاهرخ استخری در فضای مجازی منتشر نشد برای فهمیدن دلیل عدم عکس همسرش با ادامه پست همراه ما باشید.

چرا عکس همسر شاهرخ استخری نیست؟ همان طور که گفته شد شاهرخ استخری با سپیده بزمى پور ازدواج کرده و در سال ۱۳۹۲ صاحب دختری به نام پناه شد ولی تاکنون عکس همسر شاهرخ استخری هیچ جایمنتشر نشده است. در فیلم مصاحبه زیر میتوانید دلایل عدم انتشار عکس همسر شاهرخ استخری از زبان خودش را بفهمید

دوران بازیگری شاهرخ استخری

شاهرخ استخری پس از تحصیلاتش در سال ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲ در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان وارد دنیای هر شد و بعد دوراه بازیگری را زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند و شاهرخ استخری با فیلم تلخون علیرضا امینی به طور حرفه ای کار بازیگری را شروع میکنه و بعد ها فیلم های پریدخت تا مثل هیچ کس و ماه عسل بازی میکنه

و نقطه عطف بازیگری شاهرخ استخری سریال مشهور دل نوازان بود و بعد از آن با بازی در سریال مشهور فاصله ها در دل مردم ایران جا گرفت.

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: