الناز شاکردوست بازیگر معروف زن ایرانی است. وی فعالیت در این عرصه را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه، کیش و مات و قاعده بازی را در کارنامه هنری خود دارد. وی تندیس زرین جشن خانه سینما را به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مکمل زن برای فیلم مجردها دریافت کرده است. به تازگی تصویری از صبحانه لاکچری الناز شاکردوست در ونیز متولد شده است. 

عکس الناز شاکر دوست را در ونیز ایتالیا مشاهده می کنید.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست مجرد است و تا حالا ازدواج نکرده است. او علاقه ی زیادی به مادرش دارد. یکی از دوستان صمیمی و مورد علاقه اش گوهر خیر اندیش است و با وجود ۳۰ سال اختلاف سنی با هم رابطه ای کاملا دوستانه و صمیمانه دارند.

جالب است بدانید که او از جمله معدود بازیگران زن است که به شدت اهل فوتبال است و سعی می کند بیشتر مسابقات فوتبال مورد علاقه اش را ببیند، وی همچنین طرفدار سرسخت تیم پرسپولیس است اما دوست ندارد به خاطر فوتبال با کسی به بحث و کل کل بپردازد.

الناز شاکردوست در میان خانم های بازیگر به عنوان سوپراستار شناخته می شود، به همین خاطر تمام زمان خود را صرف تحصیل، مطالعه و بازیگری کرده است. بازیگران مورد علاقه اش را گلشیفته فراهانی، گوهر خیراندیش، شهرام حقیقت دوست و زنده یاد منوچهر نوذری معرفی کرده است. در میان خوانندگان ایرانی هم علاقه و ارادت خاصی به هنرمند محبوبمان رضا صادقی دارد.

به بهانه انتشار عکس الناز شاکردوست در ونیز ، به بیوگرافی کوتاه این بازیگر می پردازیم ، الناز شاکردوست فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر شروع کرد. و در سال ۱۳۸۳ زمانی که تنها نوزده سال داشت، به طور کاملا اتفاقی کیومرث پوراحمد که به دنبال یک بازیگر جدید حدودا ۲۰ ساله برای فیلم خود بود او را هنگام بازی تئاتر دید و از نحوه ی اجرای او خوشش آمد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: