مراسم ازدواج غم انگیز رویداد۲۴ جیم زتز ۶۲ ساله اهل کالیفرنیا که مبتلا سرطان لوزالمعده سطح ۴ است و مطمن بود که در مراسم عروسی دخترش حضور نخواهد داشت، پس در مراسمی که در حیاط پشتی منزل شان در ۱۴ مارس با حضور اقوام و دوستان خوب برگزار شد با غرور دست دخترش جوزی را گرفت و رینگ‌ای را بر انگشت اشاره وی قرار بخشید تا برای دختر خویش یاد‌ای شیرین به جای بگذارد.

رابطه نامشروع

پدر بسیار بیمار یک دختر ۱۱ ساله که می‌دانست آنقدر زنده نخواهد ماند تا در عروسی دخترش او را همراهی کند بنابراین چند سال زودتر مراسم عروسی را با او برگزار کرد. عکاسی به نام لیندزی ویلاتورو که درباره داستان غم انگیز خانواده زتز مطلع شده بود. تصمیم گرفت کاری متفاوت را در آخرین روز‌های باهم بودنشان انجام دهد.

بوسه عاشقانه

او در عرض ۷۲ ساعت توانست مقدماتی همانند مراسم ازدواج از قبیل کیک عروسی، لباس، گل، آرایش مجانی و تدارکات را فراهم کند. مادر وی اشاره کرد که جوزی از این حقیقت که روزی عروس شود و پدرش او را همراهی نکند بسیار ناراحت است، بنابراین خانم ویلاتورو تصمیم گرفت به این منظور دست به یک ابتکار تازه بزند و در روز عروسی واقعی اش بتواند ویدئوی از همراهی پدرش با وی را پخش کند.

رابطه جنسی

عروسی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: