محسن ربیع خواه هافبک پرسپولیس درباره جدایی اش از جمع سرخپوشان گفت:من می‌خواهم اینجا به آقای رسول‌پناه بگویم که ربیع‌خواه هم می‌تواند علیه شما توی اینستاگرام بنویسد. کار من را باید تا شنبه ظهر انجام بدهید. بدون اینکه سرمربی و مدیر تیم ۵ دقیقه روبروی ما بنشینند، فقط به باشگاه خبر می‌دهند که بهشان بگویید ما بهشان نیاز نداریم.

مسئله من این است که کادرفنی و مدیریت تیم، باید نسبت به آینده بازیکنی که قصد همکاری با او ندارد هم حساس باشد. فوتبال که فقط درباره بازی کردن یا نشستن روی نیمکت نیست. باید اگر بازیکنی را نمی‌خواهی، این را درست مطرح کنی و بازیکن به موقع باخبر شود تا زندگی حرفه‌ای او مختل شود.

اصلا به خودم حق نمی‌دهم سلیقه فنی اقای گل‌محمدی را به چالش بکشم. ایشان با همین سلیقه فنی، بهترین نتایج را گرفته و پرسپولیس را به فینال آسیا رسانده. دم آقا یحیی و دستیاران‌اش گرم. مسئله من این است که ایشان باید به آینده حرفه‌ای انصاری و ربیع‌خواه هم به اندازه بازیکنان فیکس امروزش حساس باشد و به ما احترام بگذارد. این درخواست من، کاملا حرفه‌ای و فوتبالی است. هیچ کینه و حسادت و بخلی در این حرفی که زدم، پیدا نمی‌کنید.

متاسفانه در این چند سال اخیر متوجه شده‌ام که اگر از تو و اکانت اینستاگرام‌ات بترسند، هم پولت را زودتر می‌گیری، هم کارهایت زودتر راه می‌افتد. متاسفانه در پرسپولیس که بزرگ‌ترین تیم این کشور است، باید همان‌قدر که فوتبال بلدی، در اینستاگرام هم حرفه‌ای باشی. من فوتبال اروپا را پیگیری می‌کنم. یک باشگاه را اسم ببرید که اینقدر همه چیزش درگیر اینستاگرام باشد.

می‌خواهم بگویم اگر ربیع‌خواه یا بازیکنان دیگر فقط کارشان را توی تمرین و بازی انجام بدهند، کافی نیست. باید بلد باشند چه زمانی در اینستاگرام چه چیزی بنویسند تا بتوانند حقشان را بگیرند. مثلا خود من اگر سه هفته پیش دو تا مطلب تند علیه آقای رسول‌پناه یا همکاران‌اش استوری کرده بودم یا پست می‌گذاشتم، کارم خیلی زودتر انجام می‌شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: