آخرین قیمت دلار با ریزش اعلام شد و قیمت دلار با کاهش 500 تومانی همراه بوده است.با شروع بازار امروز قیمت دلار به کانال 28 هزار تومان نزول کرد و در امروز اولین قیمت دلار اعلام شده و اولین نرخ معاملات در بازار آزاد با کمی کاهش نسبت به روز گذشته همراه بوده است.قیمت دلار کانال بازی جدید به راه انداخته است

آخرین نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۸,۱۰۰ (بیست و هشت هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۷۸ درصدی داشته است.
جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار در بازار آزاد
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۲۸,۱۰۰ -۵۰۰ -۱.۷۸ 11:02
۲۸,۶۰۰ ۵۰۰ ۱.۷۴ روز قبل
۲۸,۱۰۰ -۹۰۰ -۳.۲۱ ۲ روز پیش
 

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد امروز با کاهش ۰.۴۵ درصدی، از ۳۳,۸۴۸ (سی و سه هزار و هشتصد و چهل و هشت ) تومان به ۳۳,۶۹۹ (سی و سه هزار و ششصد و نود و نه ) تومان رسید.
جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو در بازار آزاد
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۳۳,۶۹۹ -۱۴۹ -۰.۴۵ 10:00
۳۳,۸۴۸ ۶۲۳ ۱.۸۴ روز قبل
۳۳,۲۲۵ -۱,۱۸۹ -۳.۵۸ ۲ روز پیش

دبیر کل اتاق مشترک ایران و عراق گفت: اگر شوک روانی و سیاسی به بازار وارد شود، امکان کاهش نرخ ارز به محدوده ۲۰ هزار تومان وجود دارد.
حمید حسینی دبیر کل اتاق مشترک ایران و عراق با بیان اینکه اگر شوک روانی و سیاسی به بازار وارد شود، امکان کاهش نرخ ارز به محدوده ۲۰ هزار تومان وجود دارد، افزود: نکته مهم این است که بازار در انتظار اتفاقی خاص است، اتفاقی که معنی شوک سیاسی و روانی داشته باشد اما مولفه نقدینگی را فراموش نکنید.
وی در توضیح این مطلب افزود: حجم نقدینگی در ایران بسیار بالاست و طبق آمار هر روز ۱۵۰۰ میلیارد تومان به حجم نقدینگی افزوده می‌شود، از این‌رو بعید است که نرخ ارز به قیمت ماه‌های قبل بازگردد.

دلار
این فعال اقتصادی تاکید کرد: بخش مهمی از افزایش قیمت ارز به تحریم، کاهش درآمد حاصل از فروش نفت و همچنین نپیوستن به اف‌ای‌تی‌اف و بلوکه شدن پول‌های ایران در سایر کشورها مرتبط است.
به گفته وی بازار ارز دیگر امکان بازگشت به قیمت ماه‌های قبل یعنی محدوده کمتر از ۲۰ هزار تومان را ندارد و در نتیجه اتفاقات مثبت می‌تواند ریزش قیمت‌ها در این محدوده را رقم بزند.

 دلار

وی تاکید کرد: طبق آمار، صادرات نفتی ایران به تازگی روندی افزایشی را تجربه کرده است./منبع: تجارت نیوز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: