بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد.  بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.بهاره رهنما در گذشته همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون بود. 

بهاره رهنما

بهاره رهنما یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا دختر بهاره رهنما تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

بهاره رهنما پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جشن عروسی آن‌ها را در تالاری در منطقه ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما

وی در وب‌نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می‌نوشت

بهاره رهنما

ازدواج بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی از اتفاقات پرحاشیه زندگی او بوده است و این بازیگر طی سال‌های اخیر همواره با برخی از کاربران در فضای مجازی من باب حاشیه‌های ازدواجش چالش‌هایی دارد.

بهاره رهنما

رهنما در طول سال‌های اخیر به دلیل آنچه که گروهی از کاربران آن را "به تصویر کشیدن زندگی لاکچری و پر از تجملات" تلقی می‌کنند،

بهاره رهنما

در فضای مجازی مورد انتقاد بوده است. برخی از کاربران نوشته‌اند بهاره رهنما سومین سالگرد ازدواج دومش را از یک مجلس عروسی لاکچری‌تر برگزار کرده است.

بهاره رهنما

عکسی که بهاره رهنما با یک قایق چوبی در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

بهاره رهنما

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: