اسطوره آرژانتینی‌ها و ستاره اسبق فوتبال دنیا در جشن تولد 60 سالگی خود در خصوص مسی، اعتیاد خود به مواد مخدر، اوضاع آرژانتین و مسائل پس از شیوع کرونا صحبت کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، روز گذشته 30 اکتبر – 9 آبان بود و مارادونا تولد 60 سالگی خود را جشن گرفت.
مارادونا که همیشه به اسطوره آرژانتینی‌ها لقب دارد توانسته در سال 1986 قهرمان دنیا شود. افتخاری که هیچ وقت نصیب مسی نشده و به همین علت او همیشه مورد انتقاد آرژانتینی‌ها قرار گرفته است.
او در بارسلونا نیز 2 سال بیشتر بازی نکرد و با این تیم تنها به کسب کوپادل‌ری شد و 2 جام سوپرکاپ و کو‌پا‌دل‌لیگ را بدست آورد.
مارادونا سپس راهی ناپولی شد و توانست به اسطوره ابدی ناپل بدل شود.

او که در بارسلونا دوران موفقی نداشت و اصلا افتخاراتش با مسی قابل قیاس نیست، در خصوص اتفاقات اخیر لئو صحبت کرد.

lOS8BHTQBkvN

مارادونا در مصاحبه با روزنامه آرژانتینی newspaper Clarin گفت: من می‌دانستم که روزهای پایانی مسی با بارسلونا بد می‌شود و فکر می‌کردم که لئو این تیم را ترک می‌کند. برای من هم چنین اتفاقی افتاد.

وی ادامه داد: بازی در بارسلونا اصلا کار ساده‌ای نیست ولی مسی چندین سال در این باشگاه بازی کرد ولی در نهایت آنجور که شایسته بود با او رفتار نشد. مسی همه چیز به بارسلونا داد و آنها را به بالاترین سطح رساند. او یک روز تصمیم گرفت که از این باشگاه برود تا تغییری در فوتبالش بدهد ولی آنها گفتند نه!

مارادونا گفت: این که در را پشت سرت محکم بکوبی کار ساده‌ای نیست. مسی با باشگاهی بزرگی قرارداد داشت. مردم عاشقش بودند. من این کار را در ناپولی انجام ندادم.

ستاره اسبق فوتبال دنیا گفت: فوتبال همه چیزی که می‌خواستم را به من داد، بیشتر از آن چیزی که تصورش را بکنید. من اگر معتاد نمی‌شدم می‌توانستم بیشتر از این ها هم فوتبال بازی کنم. اما این اتفاقات به گذشته ربط دارد، اکنون من خوب هستم و بیشترین غصه‌ام این است که پدر مادرم کنارم نیستند.

مارادونا در خصوص آرزوی تولد 60 سالگی‌اش اظهار داشت: می‌خواهم همه آرژانتینی‌ها خوب باشند. ما کشور زیبایی داریم و من اطمینان دارم که رئیس جمهور ما می‌تواند این لحظات را به خوبی پشت سر بگذارد.

او در خصوص شیوع ویروس کرونا نیز گفت: این بدترین چیزی است که سر ما آمده و من چنین چیزی تاکنون ندیده بودم. آمریکای لاتین شرایط خوبی ندارد و من امیدوارم که به زودی تمام شود. در اینجا مردم زمان خوبی را نمی‌گذرانند. بسیاری از مردم شغلشان را از دست داده‌اند و دوران سختی را برای پیدا کردن لقمه‌ای برای خوردن می‌گذرانند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: