بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، اسامی مساجد برای غربالگری و تشخیص زودهنگام بیماری کرونا در مساجد مناطق مختلف شهر تهران را اعلام کرد.
روابط عمومی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اعلام کرد: مطابق با بیانات مقام معظم رهبری در جلسه اخیر ستاد ملی کرونا و تذکر ایشان برای لزوم آموزش همگانی درباره‌ راه‌های شیوع و شیوه‌های پیشگیری به صورت محله‌محور با استفاده از ظرفیت مساجد و بسیج، بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای غربالگری و تشخیص زودهنگام بیماری کرونا، میزهای درمانی را در مساجد مناطق مختلف شهر تهران برپا کرده است.
پویش احسان سلامت به منظور یاری رسانی به کادر درمان و کوشش در راستای بهبود و ارتقاء کیفیت سلامت کشور با بهره گیری از مشارکت همدلانه و هم یاری جامعه، طرح میزهای غربالگری و تشخیص زودهنگام بیماری کرونا را پس از مناطق چندگانه تهران در سطح کشور اجرا خواهد کرد.

شهروندان می‌توانند با مراجعه به آدرس‌هایی که در ذیل از خدمات میزهای غربالگری و تشخیص زود هنگام بیماری کرونا برخوردار شوند.

بیست مساجد فعال در طرح میزهای غربالگری بنیاد احسان ستاد اجرایی حضرت امام(ره):

مسجد صاحب الزمان(عج)- منطقه ۳ - چهارراه پاسداران - خیابان دولت - خیابان اختیاریه

مسجد ریحان - منطقه ۶ - میدان فاطمی- ابتدای خیابان شهید گمنام خیلبان شهید جهانمهر

مسجد حضرت جواد الائمه - منطقه ۱۰ - انتهای اتوبان یادگار امام - بلوار سی متری جی- خیابان شهید زمانی -خیابان شهید فلاح

مسجد محسنی - منطقه ۲۱ - تهرانسر- بلوار یاس- انتهای خیابان فجر، مسجد حضرت علی (ع) - منطقه ۱۴ - انتهای خیابان پاسدار گمنام- کوچه غفاری/منبع: الف

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: