یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در حال بررسی برای انتخاب بازیکنان جدید است. او قصد دارد لیست خود را با جذب چند بازیکن مؤثر در دفاع میانی، دفاع چپ و خط حمله پر کند. گل‌محمدی در تمام این مدت به دنبال آن بود که بتواند بهترین گزینه‌ها را به پرسپولیس بیاورد تا از زیر فشار انتقادات رسانه‌ها و هواداران خارج شود. البته هفت انتخاب خوب هم داشت زیرا بازیکنان مد نظرش در آسیا عملکرد قابل قبولی ارائه کردند تا جایی که مورد پذیرش هواداران قرار گرفتند. با این حال، اتفاقاتی که طی یک ماه گذشته رقم خورد باعث تضعیف دوباره پرسپولیس شده است‌؛ جدایی شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری و محرومیت عیسی آل‌کثیر، کار را برای کادر فنی سرخپوشان سخت کرده تا جایی که گفته می‌شد یحیی برای انجام تعویض در بازی با سایپا با تردیدهای زیادی به خصوص برای تغییر مهاجمان تیمش مواجه بود. 

 به هر حال پرسپولیس زمان زیادی ندارد و البته برای جذب بازیکن لیگ برتری هم دچار مشکل است زیرا سهمیه جذب هفت بازیکن این تیم پر شده و سرخپوشان مجبورند از سهمیه آزاد یا سهمیه فیفا استفاده کنند. 

در همین شرایط شنیدیم یحیی با تماس‌های زیادی از سوی ایجنت‌های مختلف و فعال در فوتبال کشور مواجه شده و همه آنها منتظرند تا به پرسپولیس بازیکنان جدیدی بدهند اما سرمربی سرخپوشان به دنبال آن است تا ایجنتی را پیدا کند که بدون فریب دادن باشگاه و وعده‌های پوشالی، رضا قوچان‌نژاد، ایمان‌ سلیمی و یک مدافع چپ جوان و کار راه بینداز را به پرسپولیس اضافه کند. 

گفته می‌شود فعلاً گل‌محمدی همه چیز را باشگاه سپرده و امیدوار است مثل دوران مدیریت مهدی رسول‌پناه، مشکلی برای جذب بازیکن پیش نیاید. ابراهیم شکوری معاون اجرایی پرسپولیس مسئولیت بزرگی دارد و باید کارش را با کسب موفقیت در جذب بازیکنان مناسب برای پرسپولیس استارت بزند. 

بد نیست بدانید پس از آنکه پرسپولیس در هفته نخست رقابت‌ها مقابل سایپا تن به تساوی داد، صدای اعتراض و انتقادات هواداران در فضای مجازی به هوا بلند شد و آنها، دست خالی یحیی به خصوص در خط حمله را مقصر اصلی این ناکامی قلمداد کردند تا کار برای تیم مدیریتی جدید باشگاه، بحرانی و سخت شود اما به میان آمدن نام کلی بازیکن خوب مثل گوچی، مهدی مهدی‌خانی، رضا شکاری، شاهین طاهرخانی، فرشاد فرجی و... وضعیت بهتری برای مسئولان پرسپولیس به وجود آورده و هواداران امیدوارند از میان این نام‌ها، بازیکنان بیشتری به پرسپولیس اضافه شوند.

منبع: خبرورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: