قرعه کشی محصولات ایران خودرو صبح امروز انجام شد و نام سه میلیون و ۶۰۰ هزار نفر برای خرید ۹ هزار خودرو قرعه کشی شد.
مراسم قرعه کشی هفتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۴ آبان ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در این شرکت برگزار شد.
با پایان یافتن مهلت ثبت نام قرعه کشی این طرح برای تعیین مشتریان نهایی  ۵ محصول پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ تیپ ۲، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای و رانا پلاس مشخص شدند.
پذیرفته شدگان تا ۵ روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به واریزو جه اقدام کنند. در صورت واریز نشدن مبلغ، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.
براساس آمار برای خودروی پژو ۴۰۵ اف ال ایکس یک میلیون و ۲۰۴ هزار و ۹۷ نفر برای دو هزار خودرو، در پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز ۹۴۲ هزار  ۸۰۵ نفر برای ۱۵۰۰ خودرو، در رانا پلاس نیز ۱۹۹ هزار و  ۱۶۶ نفر برای ۱۵۰۰ خودرو، در سورن پلاس ۴۶۹ هزار  ۹۰۰ نفر برای ۱۰۰۰ خودرو و پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای ۷۷۳ هزار و ۹۲۵ نفر برای سه هزار خودرو اقدام به ثبت نام کرده بودند.

ایران خودرو

امروز ۲۴ آبان ۹۹، مراسم قرعه‌کشی هفتمین مرحله فروش فوق العاده پنج محصول ایران‌خودرو با حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.
 
 

 در این مراسم، ۹ هزار مشتری نهایی پنج محصول راناپلاس، پژو ۲۰۷ دستی، سورن پلاس، پژو ۲۰۶ تیپ دو و پژو ۴۰۵ اس. ال. ایکس برگزیده شدند. نیمی از این تعداد نیز به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده‌اند.
مشخصات منتخبان، پس از تایید فرآیند قرعه‌کشی توسط نهاد‌های ناظر در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قرار خواهد گرفت.
همچنین نتایج از طریق پیامک به پذیرفته‌شدگان اعلام خواهد شد، با این‌حال بهتر است تا مشتریان برای اطمینان از نتایج به سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.
منتخبان این طرح به مدت پنج رو مهلت خواهند داشت تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو مطابق با بخشنامه اقدام کنند. در صورت عدم واریز، نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: