سپیده خداوردی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. وی از سال ۱۳۷۹ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و تاکنون در سریال آوای باران، خانه امن و فیلم سینمایی یکی از میان همه نقش آفرینی کرده است. خانم بازیگر دارای مدرک ادبیات نمایشی و کارگردانی است. به تازگی تصویری از چهره سپیده خداوردی بدون آرایش در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این عکس در نیک صالحی همراه ما باشید.

عکسی که بازیگر معروف از قیافه بدون آرایش خود در اینستاگرام منتشر کرد.

سپیده خداوردی متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۶۰ در اراک و بزرگ شده تهران است. در هنرستان موسیقی خوانده و لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد است. سالها رهبر ارکستر ملی بوده. فعالیت سپیده خداوردی در موسیقی از سال ۱۳۶۸ وقتی ۸ ساله بود شروع شد. او یک برادر کوچکتر از خود دارد که متولد ۶۳ است و مهندسی معدن خوانده ولی شغلش نقاشی و مجسمه سازی است

س

در سال ۱۳۷۴ وارد ارکستر فرهنگ سرای بهمن شد، یکسال بعد در ارکستر صدا و سیما می نواخت سپس از سال ۷۸ به گروه ارکستر ملی پیوست ساز اصلی وی پیانو است اما توانایی نواختن ساز تار و تنبک را نیز دارد و سال ها با استاد محمدرضا شجریان در تورهای مختلف داخلی و خارجی همکاری داشته است.

سپیده خداوردی فعالیت بازیگری خود را از سال ۱۳۷۹ وقی ۱۹ ساله بود با تئاتر دانشجویی شروع کرد.سپیده خداوردی بازیگری را با مجموعه “بچه های خیابان” همایون اسعدیان آغاز کرد. وی در فیلم ها و سریال های متعددی مانند:“ایستگاه بهشت” به کارگردانی نادر مقدس، “قهوه اسپرسو” به کارگردانی رضا بهشتی، “یک گوشه پاک و پرنور” به کارگردانی علی موذنی، “گیلعاد” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و … به ایفای نقش پرداخته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: