تداوم حضور تبریزی در استقلال بی ارتباط به احتمال جدای مهدی قایدی در نیم فصل لیگ بیستم نیست. تبریزی در شرایطی در استقلال مانده که عملکرد خوبی در لیگ هجدهم و نوزدهم نداشته و در ۴۴ بازی فقط ۷ گل به ثمر رسانده است.
گروه ورزش| شهرآرانیوز، با توجه به تعدد مهاجمان دراستقلال و جذب بازیکنانی در پست هجومی این سوال مطرح است که چرا محمود فکری مانع از جدایی مرتضی تبریزی شد و اجازه نداد این بازیکن به رغم مصدومیت شدیدی که با آن مواجه است، از استقلال برود؟
تبریزی که در لیگ هجدهم به استقلال ملحق شد تاکنون ۴۴ بار برای استقلال بازی کرده است و تنها ۷ بار موفق به گلزنی شده است و به طور کلی عملکرد مطلوبی از خود به جا نگذاشته است. با توجه به این آمار پیش بینی می‌شد که باشگاه استقلال این بازیکن را درلیست خروج قرار دهد، اما به نظر می‌رسد مسائل مالی ناشی از جدایی این بازیکن و احتمال جدایی برخی بازیکنان در نیم فصل لیگ بیستم درنهایت باعث شد تا محمود فکری و سران باشگاه استقلال به این نتیجه برسند که ماندن تبریزی بهتر از جدایی است. با توجه به اینکه تبریزی با استقلال قرارداد داشت، جدایی اش موجب ضرر و زیان بود از سویی احتمال دارد در نیم فصل لیگ بیستم مهدی قایدی از استقلال جدا شود و به تیم‌های خارجی ملحق شود.
این جدایی برای استقلال بی شک تبعاتی به همراه خواهد داشت و حضور تبریز که در دی ماه به بهبودی می‌رسد احتمالا می‌تواند به استقلال کمک کند. البته باید دید که این بار آیا تبریزی می‌تواند از فرصت تازه‌ای که برایش ایجاد شده استفاده کند یا خیر؟!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: