پایگاه خبری خانه فوتبال:

دبیر اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: با اعمال محدودیت‌های کرونایی فروش خودرو توسط کسانی که نیاز به پول دارند، افزایش یافته است. احتمال دارد هفته آینده قیمت خودروهای داخلی و خارجی دوباره کاهش یابد.
با تداوم کاهش قیمت دلار قیمت تمام خودروهای داخلی و خارجی روند نزولی گرفته است. اگرچه خبر آزادسازی واردات خودرو هم در کاهش قیمت خودرو بی‌تاثیر نبوده است.
چندی پیش مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو در صفحه توییتر خود نوشت: « قیمت خودرو داخلی کاهش پیدا کرده، خودروسازان داخلی هیچ تغییری در تولید یا عرضه نداشته‌اند. حالا متوجه شدید که وقتی حرف واردات زده می‌شود اول قیمت خودروهای وارداتی کاهش شدید پیدا می‌کند و به تابعیت از آن، قیمت خودروی داخلی هم با فوریت کاهش می‌یابد و برعکس.»
رونق فروش خودرو در فضای مجازی

خودرو
دبیر اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو درباره وضعیت بازار خودرو گفت: با وجود محدودیت‌های کرونایی فروش خودرو در فضای مجازی رونق گرفته است. در این میان کسانی که نیاز به پول دارند خودروهای خود را با قیمت ارزان‌تری به متقاضیان واقعی می‌فروشند.
اسد کرمی اظهارکرد: این روزها خرید پراید رونق گرفته است؛ چرا که پراید جزو ارزان‌ترین خودروهاست. هفته گذشته قیمت پراید به ۱۰۰ میلیون تومان رسید اما با تعطیلی‌های اخیر که ناشی از رعایت بهداشت است قیمت این خودرو دوباره کمی افزایش یافت.

ایران خودرو
با اعمال محدودیت‌های کرونایی آگهی خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومان در سایت‌های فروش خودرو کمتر به چشم می‌خورد. نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در این رابطه گفت: فروش خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومان همانند پژو ۲۰۶ به صفر رسیده است و به طور کلی خودروها با ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون تومان ذر بازار خرید و فروش نمی‌شود.

خودرو

منبع: تجارت نیوز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: