ویزیر ورزش توضیحاتی را در خصوص برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در ابتدا شهادت جانگداز دکتر محسن فخری زاده را تسلیت می‌گویم و امیدوارم ملت قهرمان ایران پاسخ دندان‌شکنی به این توطئه‌ها بدهند.
وزیر ورزش در خصوص برگزاری مجمع آنلاین فدراسیون فوتبال عنوان کرد: امروز یک روز تاریخی و مهم برای ورزش و فوتبال کشور است. بحث اساسنامه سال‌ها در کش و قوس بود و مسائل مختلفی پیرامونش وجود داشت که امروز ان‌شاالله در مجمع فدراسیون مطرح می شوند. با عنایت به تغییراتی که داده شده و به‌روزسازی که با آخرین استانداردهای فیفا به عمل آمده یک سند محکم خواهد شد که به رشد و توسعه فوتبال کشور کمک کند.
وی تصریح کرد: با این اساسنامه و همت این مجمع و مجمع بعدی، آینده بسیار خوبی در فوتبال کشور خواهیم داشت. با حمایت‌های وزارت ورزش و حفظ استقلال فدراسیون و مجمع آینده تلاش می کنیم روزهای خوشی را که در چند سال گذشته مانند حضور مقتدرانه در جام جهانی 2018 و موفقیت های باشگاه‌هایمان در لیگ قهرمانان آسیا که دوبار به فینال رسیدند و ان‌شاالله قهرمانی یکی را امسال خواهیم دید، داشته باشیم. ان شاالله این روزهای خوب استمرار پیدا خواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: