پرسپولیس یکی از پرافتخارترین باشگاه فوتبال در ایران است. پرسپولیس به‌عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا شناخته شده‌است. پرسپولیس در سال۱۳۶۵ تحت پوشش بنیاد مستضعفان و جانبازان قرارگرفت. پرسپولیس جنجالی‌ترین باشگاه فوتبال ایرانی در شبکه‌های اجتماعی است. پرسپولیس تنها تیمی است که در لیگ‌های ایران توانسته یک فصل را بدون شکست پشت سر بگذارد.

01514781

فعالیت تجاری با نام های استقلال و پرسپولیس عادی شده در حالی که در خارج از ایران، این کار غیر قانونی است. در همین حال باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای نوشت:«بدین وسیله به اطلاع هواداران عزیز و دوست‌داشتنی باشگاه پرسپولیس می‌‎رساند این باشگاه هیچ رسانه مکتوبی با نام و نشان تجاری خود ندارد و رسانه‌هایی که با این نام یا اسامی مشابه فعالیت می‌کنند، مستقل از باشگاه هستند.

01548477-1

همچنین از این پس هر فرد، گروه یا ارگانی قصد استفاده از برند، نام یا نشان پرسپولیس را برای انجام هر اقدامی اعم از انتشار اخبار، ایجاد مدارس فوتبال، تولید و فروش البسه و ... داشته باشد، طبق قوانین عمومی حاکم بر کشور باید پس از گذراندن راهکارهای قانونی از مجاری مربوطه، از مدیریت باشگاه مجوزهای لازم را دریافت کند.باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این حق را محفوظ می‌دارد نسبت به استفاده‌های غیرمجاز از نام، برند و نشان باشگاه در جهت استیفای حقوق و جبران خسارت‌ها، در مراجع قضایی اقدامات قانونی را به عمل آورد.»

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: