مارادونا سرمربی و بازیکن فوتبال بازنشستهٔ آرژانتینی بود.  مارادونا همراه با پله برنده عنوان برترین بازیکن قرن بیستم میلادی شد.مارادونا یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال و ستاره دهه هشتاد میلادی به‌شمار می‌رفت.مارادونا در رده ملی ۹۱ بار برای تیم ملی آرژانتین به میدان رفت و ۳۴ بار گلزنی کرد. مارادونا در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰، بر اثر حمله قلبی درگذشت

51

پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه‌ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است.

 پسر نوجوانی که مدعی است فرزند نامشروع دیگو مارادونا است خواستار نبش قبر چهره افسانه ای دنیای فوتبال برای انجام تست دی ان ای و تصدیق ادعایش شده است. سانتیاگو لارا که ۱۹ سال دارد به وکلای خود گفته درخواست نبش قبر مارادونا را به مقامات ارائه بدهند. خوزه نونز وکیل خانم لارا ادعای و درخواست خود و موکلش را در یک برنامه زنده در تلویزیون آرژانتین مطرح کرد.

4521063مارسلو لارا که نامزد سابق ناتالیا بوده، بعد از مرگ وی از سانتیاگو مراقبت کرده و او را مانند پسر خود بزرگ کرده بود. این نوجوان ۱۹ ساله اکنون به وکلای خود دستور داده که برای اثبات اینکه وی فرزند مارادونا است مراحل قانونی را در پیش بگیرند بعد از اینکه در زمان زنده بودن ستاره فوتبال آرژانتین نتوانست با تیم حقوقی او به توافق برسد.

aHR0cDovL3JvdXlkYWQyNC5jb20vL2ZpbGVzL2ZhL25ld3MvMTM5OS85LzYvNDM5NTk1XzEwOS5qcGc_

سانتیاگو بعد از مطرح شدن خواسته اش برای نبش قبر مارادونا گفته است:«مادرم متاسفانه زمانی که من تنها ۳ ساله بودم درگذشت اما چند روز قبل از مرگ او ماسک تنفسی اش را برداشت تا چیزی بگوید و به گروهی از وکلا گفت که من پسر دیگو هستم. من فقط می خواهم بدانم که کی هستم. جنبه های مالی ماجرا چیزی نیست که برایم اهمیت داشته باشد. می دانم که این درخواست باعث جنجال های بزرگی در آرژانتین خواهد شد اما اگر این کار را نکنم، چه کسی به من دی ان ای او را خواهد داد؟».

وی که شباهت زیادی نیز به مارادونا دارد ادعاهای خود را برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ مطرح کرد و گفت: «مارسلو لارا برای همیشه پدر من خواهد بود اما چیزی که به من گفته شده این است که پدر واقعی من ظاهراً دیگو مارادونا است. فکر می کنم شبیه او هستم. صورت، موهای مجعد. همه چیز. به مارسلو نگاه می کنم و می دانم که ما شبیه نیستیم. آسان نیست که صبح را با این احساس از خواب بیدار شویم».

لارا مدعی است که در سن ۱۳ سالگی متوجه ماجرا شده و آن را چنین شرح می دهد:«بعد از اینکه از جلد یک مجله را دیدم که صورت مارادونا را چاپ کرده و صورت من را نیز زیر آن درج کرده بود متوجه ماجرا شدم. در حالت شوک بودم زیرا نمی دانستم که عکس من در مجله چه می کند. با عجله به خانه برگشتم و از مارسلو سوال کردم و او نیز همه چیز را برایم شرح داد. او به من گفتم که مادرم در جوانی در میان جامعه مدل ها چهره ای شناخته شده بود و اینکه او این حس را دارد که من پسرش نیستم. او گفت که درخواست آزمایش دی ان ای داده بودند که هیچگاه انجام نشده بود».

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: