سعید حسین‌پور هافبک جوان و تکنیکی پرسپولیس به دلیل ترافیک خط میانی پرسپولیس و اینکه کمتر در ترکیب تیمش به میدان می‌رفت در ابتدای فصل قصد داشت راهی تیمی شود که که بتواند بازی کند و خودش را نشان دهد. 

این بازیکن جوان بعد تابستان در تماس با یکی از مربیان تیم اعلام کرد اگر در برنامه‌های آن‌ها برای فصل جدید جایی ندارد اجازه بدهند حداقل برای یک فصل به صورت قرضی در تیم دیگری بازی کند و بعد از آن به پرسپولیس بازگردد. ولی مربی سرخ‌پوشان به سعید اعلام کرد به هیچ وجه اجازه جدایی ندارد و آن‌ها برای فصل آینده به سعید نیاز دارند. همچنین تعریف‌های یحیی گل‌محمدی در تلویزیون از سعید هم در منصرف شدن این بازیکن برای جدایی بی‌تاثیر نبود.

به هر ترتیب سعید تصمیم گرفت این فصل  هم در جمع سرخ‌پوشان باقی بماند و برای پرسپولیس بازی کند. کادر فنی سرخ‌پوشان بعد از خرید محمد شریفی در پست هافبک دفاعی به حسین‌پور اعلام کردند با توجه به توانایی‌های او می‌خواهند پست بازی او را عوض کنند و سعید را یک خط جلوتر بیاورند تا جانشینی برای بشار باشد. حالا و بعد از جدایی بشار از پرسپولیس باید دید شانس به این هافبک جوان رو می‌کند و سعید فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد کرد یا اینکه یحیی همچنان علاقه‌ای به استفاده از این بازیکن ندارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: