ابراهیم شکوری مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس دیروز (شنبه) در جریان نشست خبری خود از ادعای جدید دستیاران برانکو ایوانکوویچ خبر داد و عنوان کرد که پرونده آنها کامل بسته نشده است و این مربیان خواهان سود دیرکرد طلب خود هستند.

در همین رابطه دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش ضمن رد ادعای شکوری اظهار کرد: «باشگاه تمام مطالبات برانکو و دستیارانش را پرداخت کرده است، اما آنها باید طبق قرارداد، مالیات قرارداد را هم به اداره مالیات ایران پرداخت کنند و برگه تسویه حساب مالیاتی را به برانکو و دستیارانش تحویل دهند. ما در ادعای خود به این موضوع اشاره کردیم اما اصراری نکردیم. باشگاه مجبور است گواهی مبنی بر پرداخت مالیات مربوط به قراردادهای سال ٢٠١۵، ٢٠١۶، ٢٠١٧ و ٢٠١٨ و تا پایان زمانی که برانکو با پرسپولیس همکاری می‌کرد را ارائه کند. از آنجایی که اداره مالیات کرواسی برگه تسویه  مالیاتی را از برانکو درخواست کرده، این موضوع هرچه زودتر باید از سوی پرسپولیس حل شود.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای این موضوع در فیفا شکایتی طرح شده است، گفت: «هنوز نه زیرا باشگاه به ما قول داده است که این موضوع را هرچه زودتر حل کند اما اگر موضوع حال نشود، پرسپولیس با مشکل روبه‌رو می‌شود.»

#نکته: در سال های گذشته وقتی برانکو سرمربی تیم ملی ایران بود مشابه همین اتفاق رخ داد. برانکو پس از جام جهانی 2006 آلمان به کشور خودش رفت اما سال ها مساله مالیاتی او سر جای خودش باقی ماند تا این که بعد از توافق با باشگاه پرسپولیس، این مشکل حل شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: