هافبک تیم فوتبال تراکتور گفت: تاکنون هیچ توافقی با مدیران تراکتور برای فسخ و کاهش مبلغ قراردادم نداشته‌ام.
سعید واسعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه شنیده می‌شود پس از  محرومیت چهار ماهه‌اش در آستانه فسخ قرارداد با باشگاه تراکتور قرار گرفته اظهار داشت: قرار است امروز یا فردا مسئولان باشگاه تراکتور به من درباره برگزاری جلسه جدید خبر بدهند تا در آن برای بازگشت به تمرینات و وضعیت قطع یا ادامه همکاری برگزار کنیم و در این جلسات تکلیف من مشخص می‌شود.

کلیک کنید:وام ودیعه مسکن 99/ متقاضیان وام مسکن بخوانند + برای دریافت وام کلیک کنید

وی افزود: مدیران تراکتور به من اعلام کردند اگر قراردادت را کم نمی‌کنی باید این قرارداد فسخ شود اما باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد. به زودی زمان جلسه جدید من با مدیران تراکتور در دفتر باشگاه در تهران انجام می‌شود تا به جمع‌بندی و توافق لازم برسیم. ان‌شاءالله اتفاق خوبی برای من بیفتد. با این حال تاکنون قراردادم فسخ نشده است.
هافبک تیم تراکتور درباره اینکه درخواست کاهش مبلغ قراردادش از سوی تراکتوری‌ها با پاسخ منفی مدیر برنامه این بازیکن همراه شده است، توضیح داد: مدیر برنامه‌ام پیگیر امور است و تاکنون عم در این مورد به توافق نرسیده‌ایم. خودم دوست دارم به تمرین تراکتور برگردم زیرا دوری از بچه‌ها و تمرین برای من آزاردهنده شده است. حتی با مسعود شجاعی به شکل جزئی صحبت کردم و آقا مسعود به من گفت پیگیر کارهایت هستم اما با توجه به اینکه تکلیف سرمربی تراکتور قطعی مشخص نشده وضعیت من هم مبهم است.

واسعی درباره اینکه در صورت قطعی شدن فسخ قراردادش با تراکتور چه راهکاری را درنظر می‌گیرد گفت: اکنون دوست ندارم قراردادم با تراکتور فسخ شود و می‌خواهم شرایط برای بازگشتم به تیم فراهم شود. با این حال باید منتظر ماند و دید در جلسات آتی چه اتفاقات می‌افتد. حدود یک ماه است خبر محرومیتم اعلام شده و سه ماه دیگر می‌توانم بازی کنم. دو سال دیگر با تراکتور قرارداد دارم و قبل از آغاز لیگ قهرمانان آسیا این محرومیت تمام می‌شود.  خودم علاقه دارم با پیراهن تراکتور در این رقابت‌ها بازی کنم و امیدوارم شرایطی رقم بخورد که برای من خیر باشد. 

وی درباره اینکه آیا جلساتی با مدیران باشگاه پیکان انجام داده توضیح داد: مدیر برنامه‌ام با مسئولان این باشگاه در ارتباط است و امکان دارد توافقی داشته باشیم تا محرومیت من لغو شود و کاهش پیدا کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: