هفته دوازدهم و آغاز نیم فصل دوم لیگ ستارگان قطر، امشب با برگزاری ۳ دیدار به پایان رسید که در یکی از این دیدارها، العربی در استادیوم خانگی خود حمد الکبیر به مصاف الخور رفت و به لطف درخشش ستارگان ایرانی خود، از سد این تیم گذشت.

در این بازی و در دقیقه ۱۸ حرکتی که از طرف مهدی ترابی آغاز شد، پاس این بازیکن به احمد فتحی رسید و او با یک پاس خوب پشت پا توپ را به احمد فتحی رساند و این بازیکن نیز مهرداد محمدی را در شرایط خوبی قرار داد و او با حرکت از سمت چپ، توپ را روی پای چپش آورد و با یک شلیک دیدنی دروازه الخور را باز کرد.

این بار و بیست دقیقه بعد نوبت به درخشش مهدی ترابی رسید. ستاره فصول گذشته پرسپولیس که در این تیم درخشش بسیار خوبی داشت و راهی لیگ ستارگان شد، در قطر با بدشانسی مواجه شد و پس از مصدومیت های متعدد، حتی شایعاتی در مورد جدایی او از العربی منتشر شد.

اما ترابی با عملکرد بسیار خوبش در این بازی، به نوعی جواب منتقدانش را داد. او پس از اینکه یک توپ را پشت محوطه جریمه از بازیکن الخور گرفت، با قلب خط دفاعی حریف زد و پس از پشت سر گذاشتن ۴ مدافع حریف، در وضعیتی مشابه با وضعیت گل مهرداد محمدی قرار گرفت و او نیز با پای چپ توپ را به سمت دروازه پاپا دیبریل سنگربان سنگالی الخور شلیک کرد و گل دوم بازی را به ثمر رساند.

مهدی ترابی که تا همین چند روز پیش از سوی رسانه های قطری عنوان شده بود که به درب های خروج العربی نزدیک شده است، در بازی امشب بسیار خوب ظاهر شد و روی دو گل این تیم نقش بسزایی داشت تا به نوعی پاسخ انتقادات مدیران و هواداران العربی را داده باشد.

چند روز پیش حتی صحبت هایی در مورد امکان بازگشت ترابی به پرسپولیس و لیگ برتر ایران شنیده می شد ولی حالا و پس از درخشش ترابی در بازی امشب برابر الخور، ممکن است مدیران العربی در تصمیم عجولانه خود تجدید نظر کنند و این بازیکن به حضور در این تیم ادامه دهد.

در این بازی ترابی و محمدی در دقیقه ۷۷ تعویض شدند و در نهایت العربی با نتیجه ۳ بر صفر از سد الخور گذشت و ۱۵ امتیازی شد. آنها در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفتند تا به حفظ روند پیروزی در بازی های آینده امیدوار شوند.

فوتبال قطر

فوتبال قطر منبع:پارس فوتبال 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: