مدیرعامل اسبق باشگاه نفت تهران گفت: رئیس جدید فدراسیون و تیم همراهش باید حتما پلن اقتصادی داشته باشند.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، منصور قنبرزاده بعد از ثبت نام برای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فرآیند ثبت نام کاملا مشخص بود و من قبل از آن هم به صورت الکترونیکی ثبت نام کردم. بنده نایب رئیس اول عزیزی خادم و به عنوان نایب رئیس دوم آقای بهاروند ثبت نام کردم.
وی در خصوص اینکه مهره کلیدی 2 نفر در انتخابات است گفت: اصلا این مباحث نیست. من 35 سال در وزارت نفت مسئولیت ورزشی داشتم و یک دوره 4 ساله عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و 8 سال هم عضو هیات رئیسه سازمان لیگ بودم و 10 سال نیز در باشگاه نفت تهران مدیرعامل بودم و شاید به خاطر همین تجربیات و به زعم دوستان بتوانم کمک کنم.
عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص پیش‌بینی اش از انتخابات یادآور شد: رئیس فدراسیون و تیم همراهش باید حتما پلن اقتصادی داشته باشند. از شما اجازه می‌خواهم عزیزان ابتدا برنامه‌های خود را ارائه بدهند چون این موضوع مفصل است و در چند دقیقه نمی‌شود در موردش صحبت کرد.
قنبرزاده در خصوص حضور علی کریمی در انتخابات عنوان کرد: یکی از افتخارات در این دوره این است که فضا باز شده تا فوتبالی‌ها بیایند. من چند لحظه  علی کریمی را دیدم و او می‌گفت بعد از 10 سال پایم را در فدراسیون گذاشتم. تعداد قابل توجهی از فوتبالی‌ها و حتی اعضای سابق تیم ‌های ملی در هیات رئیسه ثبت نام کردند و این افتخار مبارک و میمونی است.
وی در خصوص اینکه فدراسیون جدید چالش‌های مالی جدید را چگونه باید از پیش بردارد گفت:شما به عنوان نمایندگان رسانه ها  باید از کاندیاداهای ریاست پلن اقتصادی را بخواهید تا توضیح بدهند.همانطور که گفتم این بحث بسیار مفصل است و نمی‌شود در یکی دو دقیقه پیرامون آن صحبت کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: