محمد مصلایی پور، رئیس کمیسیون داوران کشتی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب عنوان کرد: پس از سفر آقای دبیر به استان سیستان و بلوچستان و قولی که برای برگزاری کلاس داوری داده بودند، یک کلاس بازآموزی قوانین داوری در این استان و با مدرسی بنده برگزار شد.

وی ادامه داد: این جلسا برای داورانی بود که از جمع داوران استان حذف شده بودند و دفترچه شان باطل شده بود.

مصلایی پور در مورد موارد مطرح شده این کلاس تصریح کرد: در این کلاس قوانین داوری را با نشان دادن فیلم و اسلاید مرور و بازگو کردیم و پس از آن از داوران امتحان کتبی و همچنین امتحان با نشان دادن فیلم داوری گرفتیم تا در صورت قبولی در کلاس به جمع داوران استان سیستان و بلوچستان اضافه شوند.

فوتبال

وی با بیان اینکه کمیسون داوران برنامه های متنوعی را در دستور کار دارد گفت: یکی دیگر از اهداف ما برگزاری وبینارهای آموزشی برای داوران استان ها می باشد که به صورت هفتگی انجام می شود و هر استانی که اعلام آمادگی کند، وبینار آموزشی را برای آن استان برگزار می کنیم.

داور المپیکی کشورمان گفت: هدف دیگر ما آماده کردن فیلم و اسلاید از داوری کشتی های بین المللی و جهانی برای اردوهای تیم های ملی است، و هر زمان که کادر فنی تیم ملی اعلام آمادگی کنم حاضریم که کلاس آموزش داوری را برای کشتی گیران و کادر فنی برگزار نماییم.

وی در پایان گفت: اگر شرایط مهیا باشد، می توانیم کلاس های داوری را به صورت حضوری نیز در استان ها برگزار نماییم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: