پایگاه خبری خانه فوتبال:

ایران خودرو فروش جدید گذاشت . ایران خودرو پیش فروش محصولات خود را تمام شد. ایران خودرو 3 محصول جدید برای پیش فروش عرضه کرد. گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد در جدید ترین طرح فروش فوق العاده خود 9 هزار و 750 دستگاه خودرو عرضه کند.محصولات ارائه شده ایران خودرو در این مرحله از پیش فروش شامل رانا پلاس، پژو 207 پانوراما (سقف شیشه ای) با گیربکس دستی، دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک است.

فروش ویژه ایران خودرو

ایران خودرویی ها در جدید ترین طرح فروش فوق العاده خود 9 هزار و 750 دستگاه خودرو عرضه کردند. در این طرح فروش سه محصول رانا پلاس، پژو 207 پانوراما (سقف شیشه ای) با گیربکس دستی، دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک عرضه شد. خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص بیشترین تمرکز عرضه خود را در این فروش فوق العاده روی دنا اتومات قرار داده و آن طور که آمارها نشان می دهد 6 هزار دستگاه از این خودرو در این طرح فروش عرضه شده است. رتبه دوم عرضه نیز به پژو 207 پانوراما اختصاص دارد. آبی های جاده مخصوص از این خودروی محبوب دو هزار و 500 دستگاه عرضه کردند. رانا پلاس نیز با هزار و 250 دستگاه در این طرح فروش حضور داشت.

در حالیکه دنا اتومات بیشترین عرضه را به خود اختصاص داد اما کمترین تقاضا را در این طرح فروش به خود دید. دنا پلاس حدود 323 هزار و 200 نفر را به صف کرد. رانا پلاس با حول و حوش 499 هزار و 200 متقاضی بالاتر از دنا اتومات قرار داشت.

اما پژو 207 با سقف شیشه ای بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داد. حضور این خودروی هاچ بک (بدون صندوق) در طرح فروش این خودرو سبب شد تا نزدیک به دو میلیون و 279 هزار مشتری برای آن ثبت نام کنند. بنابراین مشاهده می شود که بیش از 73 درصد متقاضیان به دنبال خرید این خودرو بودند. اما چرا این خودرو تا این حد بین مشتریان محوبیت دارد. دلیل این مساله فاصله قیمتی میان کارخانه و بازار است. قیمت عرضه پژو 207 با سقف شیشه ای در فروش فوق العاده ایران خودرو حدود 235 میلیون و 500 هزار تومان است. این در حالیست که قیمت بازاری این خودرو حدود 360 میلیون تومان است. به عبارت دیگر فاصله قیمتی این خودرو حدود 125 میلیون تومان است. اما فاصله میان قیمت کارخانه و بازار دنا اتومات حدود 78 میلیون تومان است. رانا پلاس نیز کمترین فاصله قیمتی میان کارخانه و بازار را به خود اختصاص داده است. این خودرو حول و حوش 55 میلیون تومان فاصله قیمتی را به خود می بیند.

ایران خودرویی ها همچنین دومین طرح فروش خود را برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر همزمان با سی و چهارمین طرح فروش فوق العاده خود برگزار کردند. در این طرح فروش در مجموع حدود 91 هزار و 200 نفر ثبت نام کردند. محصولات عرضه شده برای مادران همانند فروش فوق العاده ایران خودرو بود. مادران دارای دو فرزند نیز پژو 207 با سقف شیشه ای را بیش از دو محصول دیگر پسندیدند.

آمارها نشان می دهد نزدیک به 68 هزار و 600 نفر برای این خودرو با سقف شیشه ای ثبت نام کردند.رانا پلاس نیز حدود 11 هزار و 500 نفر را به خود جذب کرد. دنا اتومات در میان مادران نیز محوبیت چندانی نداشت.  برای این خودروی اتوماتیک حدود 11 هزار و 150 نفر ثبت نام کردند. با توجه به تعداد شرکت کنندگان در طرح فروش ویژه برای مادران دارای دو فرزند پژو 207 با سقف شیشه ای حدود 75 درصد متقاضیان را به خود اختصاص داده است./اکوایران

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: