سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: هواداران باوجود نبودن در ورزشگاه شاهد بازی زیبایی بودند؛ در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم اما بازیکنانم تا لحظه آخر جنگیدند.
به گزارش ایرنا، محمود فکری پس از تساوی مقابل تیم فوتبال پرسپولیس در شهرآورد ۹۴ اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از دو تیم مشاهده کردیم و موقعیت‌های خیلی خوبی روی دروازه ها ایجاد شد. این بازی چهار گل داشت و این نشان می دهد که بازی زیبایی را مشاهده کردید.
وی ادامه داد: بی تردید هواداران از این بازی زیبا راضی بودند و باید از تک تک بازیکنانم تشکر کنم و آنها تلاش زیادی کردند. ما در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم اما بازیکنانم تا آخرین لحظه تلاش کردند.
تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران به تساوی ۲ بر ۲ رسیدند.
فکری در خصوص تعویض‌های خود اظهار داشت: تعویض‌های ما براساس پیروزی در نیمه نخست بود و شاید می‌شد برنده بازی ما باشیم. فوتبال اینگونه نیست که هر تیمی که موقعیت بیشتری داشته باشد، می‌تواند برنده بازی باشد.

وی ادامه داد: ما باید از گل زودهنگام خود بهتر استفاده می‌کردیم. شاید بازیکنانم از گل زودهنگام ترسیدند. اگر اشتباه نداشتیم قطعا می‌توانستیم برنده باشیم. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: دربی اینگونه است که تیم هایی که در جدول شرایط بدتری دارند نتایج بهتری می‌گیرند.
فکری ادامه داد: داور در نیمه نخست استرس زیادی داشت و سوت‌های او بیشتر به سود پرسپولیس بود. در مجموع به آنها خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم توجه بیشتری به داوران شود و آنها بتوانند در بازی‌های بین المللی زیادی سوت بزنند.
فکری خاطرنشان کرد: استرس کرمانشاهی باعث شد پنالتی مهمی برای ما گرفته نشده و تیم ما عصبی شود. شاید در دقایقی هم بازیکنان ما کم‌تجربه عمل کردند یا شاید هم اعتماد به نفس بالا داشتند و این موضوع کار دست ما داد. 
وی در خصوص تعویض احمد موسوی و ضرباتی که این تعویض به استقلال زد، گفت: با توجه به اینکه با نتیجه یک بر صفر جلو بودیم خواستیم با حضور شیخ دیاباته شرایط را بهتر کنیم که این اتفاق رخ نداد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: