پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

محمد برزگر، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس،در واکنش به فوت مهرداد میناوند اظهار داشت: از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم. میناوند هم باشگاهی و دوست قدیمی‌ام بود که  سالیان سال برای پرسپولیس و تیم ملی زحمات زیادی کشید. اتفاقی که برای او رخ داد، شوک بدی را به جامعه فوتبالی وارد کرد و جا دارد به خانواده او تسلیت بگویم و امیدوارم خداوند به آنها صبر بدهد. برای علی انصاریان هم آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم او با سلامتی کامل به آغوش خانواده‌اش بازگردد.

او در ادامه گفت: با مهرداد در پرسپولیس همبازی بودم. او یکی از بهترین چپ پاهای ایران بود که من از او چیرهای زیادی یاد گرفتم. خیلی از نظر فنی از او یاد گرفتم.

محمد برزگر

مربی تیم جوانان پرسپولیس در خصوص شرایط فعلی تیمش تاکید کرد: خوشبختانه ما 3 بازی اخیرمان را با پیروزی پشت سرگذاشتیم و شرایط‌مان نسبتا خوب است. پس از پیروزی برابر مقاومت در آخرین بازی‌مان باید برابر پیکان به میدان برویم و امیدواریم با کسب نتیجه‌ای خوب در این دیدار شرایط‌مان بهتر از قبل شود.

برزگر در پایان در مورد اوضاع و احوال تیم بزرگسالان پرسپولیس گفت: شرایط تیم بزرگسالان با یکی، دو پیروزی روی غلتک می‌افتاد و خیلی زود می‌تواند به شرایط ایده‌آلش بازگردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: