پایگاه خبری خانه فوتبال:

امیر قلعه نویی در برنامه هفته گذشته فوتبال برتر اظهاراتی علیه برخی داوران داشته است و اکنون این موضوع با واکنش و پیگیری این داوران همراه شده است.

 موضوع به برنامه فوتبال برتر هفته گذشته برمی گردد. جایی که امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در گفتگو با برنامه فوتبال برتر علیه چند داور صحبت کرد و نام آنها را بر زبان آورد و رسما اعلام کرد که این افراد بر علیه من هستند. اشکان خورشیدی، بیژن حیدری، موعود بنیادی فر، محمدرضا منصوری و علی صفایی، 5 داوری هستند که سرمربی گل گهر از آنها نام برد.

نام های مذکور در پی این اتفاق به فدراسیون فوتبال اعلام کردند که اگر شما با امیر قلعه نویی و این نوع اظهاراتش برخورد نمی کنید، ما خودمان از او شکایت خواهیم کرد. پس از این اظهارنظر توسط 5 داور، فدراسیون فوتبال در بیانیه ای اعلام کرد که کمیته انضباطی و کمیته اخلاق به این قضیه ورود می کنند.

اکنون با گذشت یک هفته از این موضوع هنوز هیچگونه اتفاقی نیفتاده و این موضوع باز هم واکنش داورها را به همراه داشته است. آنها تصمیم گرفته اند تا فردا ساعت 10 صبح به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مراجعه کنند و از امیر قلعه نویی رسما شکایت کنند. همچنین این افراد ادعا کرده اند که در صورت عدم رسیدگی کمیته انضباطی به شکایت آنها از قلعه نویی، به کمیته اخلاق مراجعه می کنند و در صورتی که باز هم نتیجه ای نگیرند، به دادگاه های کیفری شکایت می کنند چرا که آنها معقتدند قلعه نویی آبروی آنها را در تلویزیون برده است.

علاوه بر تمامی موضوعات بالا، شایعاتی وجود دارد که فدراسیون فوتبال از این 5 نفر درخواست داشته تا در جلسه ای رو در رو با قلعه نویی مشکلات را حل کنند اما این موضوع نیز با مخالفت 5 داور رو به رو شده و آنها اظهار داشته اند که قلعه نویی در تلویزیون این صحبت ها را کرده و حاضر به رو به رویی با او نیستند و تنها راه، شکایت است.

در هر حال، این موضوع بالا گرفته و داورانی که مورد حمله از سوی قلعه نویی قرار گرفته اند، به شدت پیگیر این پرونده هستند.


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: