پایگاه خبری خانه فوتبال:

صمد مرفاوی مربی استقلال درباره اینکه تفکرات فکری روی دروازه‌بانان فشار وارد کرده یا خیر در واکنش به اظهارات رشید مظاهری گفت: من منظورش را نفهمیدم چون سربسته گفته و اگر موضوع را باز می‌کرد بالاخره می‌شد درباره آن صحبت کرد. من فکر نمی‌کنم که دروازه‌بان‌های ما چرخشی بازی کرده باشند. الان هفته چهاردهم است و حسینی سه بازی کرده است، بقیه بازی‌ها را رشید انجام داده است. این کجا چرخشی است؟

دستیار محمودفکری درباره اظهارات سیاوش یزدانی همینطور گفت: یزدانی ابتدای فصل مصدوم شد و به دنبال درمانش رفت پس مشکلی با یزدانی نداشتیم. شاید سیاوش با باشگاه مشکل داشته باشد اما متوجه نشدم که صحبت‌هایش درباره کادرفنی چه بود. بالاخره باید هر اتفاقی می‌افتد با هم صحبت کنیم و مشکل را حل کنیم.

صمد مرفاوی: فرصت نشد دیاباته را به زمین بفرستیم!

به دنبال تقویت استقلال هستید؟ او در پاسخ به این سوال گفت: بله، چرا به دنبال تقویت نباشیم؟ ما هم امیدواریم تیم تقویت شود و ظرف روزهای آینده این کار را انجام خواهیم داد. ما به فکر تیم هستیم و بیخیال نقل و انتقالات نیستیم.

صمد مرفاوی درخصوص اینکه شیخ دیاباته به دلیل عدم دریافت مطالباتش کمتر بازی می‌کند، گفت: نه، چنین چیزی نیست. او مصدوم شد و جلوی خودم دچار آسیب دیدگی شد. او حتی آزمایش گرفت و آزمایش نشان داد که آسیب دیده است. MRI نشان داد عضله پشت دوقلوی او دچار کشیدگی شده است، مگر می‌شود شیخ قهر کند و به همین خاطر بازی نکند؟ چرا باید این همه شایعه پیرامون استقلال باشد؟

مرفاوی درباره درگذشت علی انصاریان همچنین اظهار داشت: خدا علی انصاریان دوست داشتنی را رحمت کند. من خیلی خوشحال بودم که آن زمان در استقلال با ما بود و در کار تیمی خیلی به ما کمک کرد. خیلی زود خودش را با بازیکنان تیم هماهنگ کرد. هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی پسر خوبی بود. وقتی ناراحتی‌های مادرش را دیدم واقعا از صمیم قلب ناراحت شدم و به ایشان، خانواده و بستگان او تسلیت می‌گویم. علی و خنده‌هایش فراموش شدنی نیستند و نه اینکه الان بگویم چون یک مرد واقعی بود و آن سال با تمام وجود برای ما بازی کرد. از او همیشه ممنونم که با تمام وجود در کنار استقلال بود. با تمام وجود به خانواده ایشان تسلیت می‌گویم و امیدوارم که خدا به خانواده او صبر بدهد.


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: