پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

ایمان عالمی درباره عملکرد وریا غفوری و انتقادات وارده نسبت به وی بعد از دیدار برابر نساجی گفت: معتقدم وریا اشتباه کرد. او یک بازیکن محبوبی است اما در شأن کاپیتان استقلال نبود که چینن رفتاری انجام دهد. غفوری چندین‌سال برای استقلال بازی کرده و محبوبیت خاصی نزد هواداران دارد.

وی ادامه داد: معلوم نیست چه اتفاقی برایش افتاد که چنین رفتاری از وی سر زد، اما در مجموع کسی که بازوبند کاپیتانی می‌بندند، حتماً باید در داخل و خارج زمین به گونه‌ای رفتار کند که الگوی تمام بازیکنان باشد، زیرا اگر کاپیتان چنین رفتاری انجام دهد، دیگر نباید از سایر بازیکنان انتظار داشت. امیدوارم با توجه به اینکه فکری به نظم و انضباط اهمیت زیادی می‌دهد در این مورد هم تصمیم منطقی اتخاذ کند.

وریا غفوری مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال در مورد دیدار آینده استقلال برابر سپاهان گفت: هر دو تیم شرایط ویژه‌ای در جدول دارند. سپاهان به دنبال این است که از اشتباه استقلال استفاده کرده و صدرنشین شود. زردپوشان اصفهانی تیم دست و پا بسته‌ای نیستند.

ایمان عالمی تاکید کرد: سپاهانی‌ها توانستند برابر ذوب‌آهن به یک برد خوب دست پیدا کنند و با توجه به اینکه بازی در اصفهان برگزار خواهد شد، شرایط برای استقلال سخت‌تر است و امیدوارم جدا از هر نتیجه‌ای که به دست می‌آید، شاهد یک دیدار خوب از هر دو تیم باشیم البته با پیروزی آبی‌پوشان در این دیدار حساس.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: