پایگاه خبری خانه فوتبال:

بوژیدار رادوشویچ در دیدار با مس رفسنجان برای اولین بار در لیگ بیستم درون دروازه پرسپولیس قرار گرفت و با ثبت کلین شیت در این مسابقه توانست دروازه تیمش را بسته نگه دارد تا سرخ پوشان با برتری مقابل شاگردان محمد ربیعی یک گام دیگر خود را به صدر جدول نزدیک کنند.

این دروازه‌بان کروات پس از بازی درباره شرایط پرسپولیس و وضعیت خودش در این تیم صحبت کرد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید.

*قبل از بازی می‌دانستیم مس رفسنجان تیم خیلی خوبی است که پیش از مسابقه با تیم ما بردها و نتایج خوبی به دست آورده بود. سختی داشتیم اما بازی خوبی انجام داده و خدا را شکر سه امتیاز را کسب کردیم.

*نیمکت نشینی مشکلی نیست زیرا من بازیکن حرفه‌ای هستم و با وجود سخت بودن نیمکت نشینی با انگیزه تلاش و تمرین می کنم. در تمرینات هم خوب کار کرده‌ام و ان شالله بعدا بیشتر بازی می‌کنم.

بوژیدار رادوشویچ گفت:کلین شیت من مهم نیست بلکه برد و سه امتیاز گرفتن تیم اهمیت دارد. تیم ما با این بردها دوباره به صدر بازمی‌گردد و اطمینان دارم شرایط پرسپولیس در ادامه بهتر هم می شود.

*پرسپولیس چهار سال است قهرمان لیگ می شود و فکر می‌کنم با تیم خوبی که داریم امسال هم قهرمان می‌شویم. همه چیز خوب است.

بوژیدار رادوشویچ گفت:حامد دروازه‌بان و رفیق بسیار خوبی است. تیم بزرگ پرسپولیس هم باید دو دروازه‌بان خوب داشته باشد. من هیچ مشکلی با لک ندارم.

*امسال فشار مسابقات خیلی زیاد است اما من همیشه آماده هستم و هر تصمیمی یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم بگیرد قبول می‌کنم.

*من دوست ندارم درباره این موضوع صحبت کنم و مسئولان باشگاه باید درباره‌اش صحبت کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: