پایگاه خبری خانه فوتبال:

خرید محمد رشید مظاهری در تابستان امسال اتفاق ناخوشایندی برای سید حسین حسینی بود. اگر در شهریورماه او فقط یک خرید تازه وارد شناخته می‌شد، اما اکنون به عنوان گزینه اول کادرفنی برای حضور در قفس توری استقلال شناخته می‌شود و عملا حسینی را به یک نیمکت نشین صرف تبدیل کرده است.

حسینی از ابتدای فصل جاری تا امروز، پایان رقابت‌های نیم فصل اول، تنها طی سه بازی برای رسمی برای آبی پوشان به میدان رفته است. او در بازی آغازین لیگ بیستم مقابل مس رفسنجان قرار گرفت و در بازی هفته دوم مقابل فولاد هم بازی کرد، اما پس از آن مظاهری که مشکل ثبت قراردادش برطرف شد به جانشین او تبدیل شد.

فولاد خوزستان و تراکتور تبریز، دو نماینده ایران در فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای شرکت در این رقابت بزرگ نیاز به یک سنگربان مطمئن دارند. با توجه به قانون عدم جذب بازیکن خارجی در بین دروازه‌بان‌های ایرانی حسینی انتخاب مناسبی خواهد بود. حسینی که در استقلال تجربه مناسبی کسب کرده اکنون باید برای آینده تصمیم گیری کند.

با توجه به حضور تیم تراکتور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا این باشگاه تبریزی شانس بیشتری نسبت به فولاد در کورس جذب حسینی خواهد داشت. حسینی مطمئنا در صورت ترک استقلال به دنبال تیمی خواهد بود که ابتدا فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد و همینطور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد تا چالش جدیدی را تجربه کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: