پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با فراز و نشیب‌های زیادی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر در دفاع از عنوان چهار قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر روبرو شد که توانست پس از مدت‌ها به سه برد متوالی رسیده و خود را برای بازگشت به صدر جدول آماده کند.

یحیی گل محمدی که توانست برای این تیم پوکر قهرمانی بیاورد از ابتدای فصل بیستم لیگ برتر هرگز نتوانست آمار قابل قبول پاس‌کاری سال گذشته سرخ‌ها را تا بازی با مس رفسنجان رقم بزند.

پرسپولیس که فصل گذشته هربار به ۸۵ درصد پاس سالم در هر بازی رسیده بود سه امتیاز آن را برای خود کرده بود در بازی با مس بالاخره آن را تکرار کرد تا بتواند بازی ایده آل کادر فنی خود را در زمین پیاده کند.

پرسپولیس

سرخپوشان در این دیدار ۶۰۰ پاس بین هم رد و بدل کردند که ۵۱۰ تای آن به مقصد رسید تا پرسپولیس را به سه امتیاز دیگر برساند. آماری رویایی برای یحیی گل محمدی که اعتقاد زیادی به مالکیت توپ و استفاده از فضاها با پاس‌های سالم دارد.

باید دید این تیم در بازی با پیکان تهران می‌تواند بار دیگر این رکورد را رقم بزند یا پرسپولیس باز هم اسیر تنوع تاکتیکی خود شده و اعداد پایین‌تری را در پایان این بازی رقم خواهد زد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۷:۱۵ امروز یکشنبه با پیکان تهران در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: