پایگاه خبری خانه فوتبال:

 مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: «جواد نکونام» با قدرت کارش را در فولاد ادامه می‌دهد و همه از او حمایت می‌کنیم.
«سعید آذری» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، درباره عملکرد تیم فولاد خوزستان پس از پایان نیم فصل لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که در جدول رخ داده و توزیع امتیازات شرایط بدی نداریم.  از رده نهم به چهارم رسیدیم که موضوع خوشحال کننده‌ای نیست، اما نشان داد که روز به روز بهتر می‌شویم. انتظارمان این بود که پس از ۱۵ بازی بیشتر امتیاز بگیریم اما از روند امتیازگیری تیم رضایت داریم.
وی ادامه داد: شرایط لیگ امسال و جدول طوری است که تیم‌ها خیلی به هم نزدیک هستند و می‌بینید که پس از پایان نیم فصل هیچ تیمی خودش را از بقیه جدا نکرده. این نشان می‌دهد که لیگ امسال سخت است و ما هم رضایت نسبی از عملکردمان داریم و می‌دانیم که نیم فصل دوم سخت‌تری خواهیم داشت. امیدوارم که بتوانیم در پایان فصل جایگاه مناسبی کسب کنیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره آخرین وضعیت پنجره بسته نقل و انتقالات این تیم گفت: فعلا خبر خاصی نیست. اقدام‌های لازم را انجام می‌دهیم و مستندات جدید را مرتب برای دادگاه عالی ورزش (CAS) می‌فرستیم. شاید باورش سخت باشد اما هر سه روز یکبار اقدام جدیدی در این خصوص انجام می‌دهیم اما هنوز جوابی نگرفتیم. فعلاً تکلیف این موضوع مشخص نیست،  تلاش می‌کنیم تا پنجره نقل و انتقالاتی فولاد باز شود.
آذری در واکنش به اینکه شایعه شده باشگاه استقلال برای جانشینی «محمود فکری» به دنبال جذب «جواد نکونام» است، اظهار داشت: نمی‌دانم چرا این صحبت‌ها و حاشیه‌ها پیش می‌آید.  اتفاقی در لیگ و در جدول رخ نداده که بخواهد چنین صحبت‌هایی پیش بیاید. همه تیم‌ها در بالای جدول به هم نزدیک هستند و چیز خاصی رخ نداده اما می‌بینیم که چنین شایعاتی درست می‌شود.
وی ادامه داد: «جواد نکونام» کارش را با قدرت در فولاد خوزستان انجام می‌دهد و همه مدیران باشگاه هم از او حمایت می‌کنیم. با توجه به دیدارهای باقیمانده تا پایان فصل امیدوارم که در پایان لیگ، جایگاهی در خور نام فولاد کسب کنیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص میزبانی از دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، گفت: برای میزبانی از دیدار پلی‌آف درخواست میزبانی دادیم و مشکلی بابت رعایت پروتکل‌ها نداریم، برای مرحله گروهی هم انشالله مشکلی نخواهد بود. البته این را بگویم که کنفدراسیون فوتبال آسیا ۲ روز پیش نامه‌ای به باشگاه فولاد زد و اعلام کرد که ساعت و محل برگزاری پیشنهادی خودمان را برای دیدار پلی‌آف اعلام کنیم.
آذری افزود: مشکلی بابت برگزاری نداریم و تصمیم گیرنده نهایی ستاد کرونای کنفدراسیون فوتبال آسیا است. آنها با توجه به گزارش سازمان بهداشت جهانی و توانمندی کشورها مساله میزبانی را حل و فصل می‌کنند.
پرسپولیس، استقلال، تراکتورتبریز و فولادخوزستان نمایندگان ایران در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا هستند که در این بین فولاد باید ابتدا در مرحله پلی‌آف به مصاف العین امارات برود.
گروه‌بندی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به شرح زیر است:

گروه A : الهلال (عربستان)، شباب الاهلی ‌(امارات)، استقلال (تاجیکستان) و برنده دیدار الغرافه از قطر و آلمایق از ازبکستان

گروه B : الشارجه (امارات)، تراکتور (ایران)، پاختاکور (ازبکستان) و برنده دیدار الوحده از عربستان و نیروی هوایی از عراق

گروه C : الدحیل (قطر)، الاهلی (عربستان)، استقلال(ایران) و الشرطه (عراق)

گروه D : السد (قطر)، النصر (عربستان)، الوحدت (اردن) و برنده دیدار فولاد از ایران و العین از امارات

گروه E : پرسپولیس (ایران)، الریان (قطر)، گوا (هند) و برنده دیدار الوحده از امارات و الزوراء از عراق

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: