پایگاه خبری خانه فوتبال:

محمد کریمی که ازتیم لیگ یکی خونه به خونه بابل با نظرامیرقلعه نویی به سپاهان آمد توانست در همان سال اول حضور با اعتماد امیر قلعه نویی بهترین پاسور لیگ برتر شود و با پتانسیلی که از خود نشان داد پدیده لیگ برتر لقب گرفت.

البته کریمی در سال دوم حضورش در سپاهان درخشش اولین سال حضور خود را نتوانست ادامه دهد. با این حال با روی کارآمدن محرم نویدکیا محمد کریمی از هافبک بازیساز به هافبک دفاعی تغییر پست داده است و یک خط جلوتر از مدافعین وظیفه مهمی در طراحی بازی طلایی پوشان اصفهانی دارد.

mi3UAkNsIOkh

کریمی هر هفته نسبت به هفته قبل نمایش های بهتری در نقش جدیدش ارائه می کند و توانسته انتظار محرم نویدکیا را برآورده کند. شاید در ابتدای فصل کمتر کسی فکر می‌کرد محمد کریمی بتواند به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیم مطرح شود و خبری از مهدی کیانی نباشد.  بی‌شک اگر بازیکن اهل ساری سپاهان بتواند همین روند را ادامه دهد آینده ای درخشان تراز گذشته انتظارش را میکشد.

نکته قابل تامل دیگر درمورد کریمی بی حاشیه بودن و کم حرف بودن اوست و فعالیتی هم در فضای مجازی ندارد. درست خصوصیاتی که محرم نویدکیا در دوران بازیکنی خود داشت و در دوران مربیگری هم این خصوصیت خود را روی نیمکت به نمایش گذاشته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: