پایگاه خبری خانه فوتبال:

طرفدار دو آتیشه استقلال بعد از باخت این تیم در برابر سپاهان از ناراحتی سکته کرد و جان باخت.
استقلال که گل می‌زد از خانه عباس معینی در کازرون صدای کف زدن و شادی شنیده می‌شد. اما وای از آن روزی که سوت پایان بازی کشیده می‌شد و تیم محبوب این خانواده باخته بود.خانه شان ماتمکده می‌شد.

هوادار استقلال
اما این تراژدی برای خانواده معینی روز گذشته بعد از باخت استقلال از سپاهان با مرگ پدر به یک غم ابدی گره خورد.

طرفدار دو آتیشه استقلال بعد از باخت تیم در برابر سپاهان سکته کرد

«اگر تیم استقلال می‌باخت همسرم دل و دماغ نداشت اما روزی که استقلال برنده می‌شد، عید او بود.»

همسر عباس معینی حرف هایش را با این دو جمله آغاز می‌کند و در ادامه می‌گوید: «همسرم ۵۵ ساله و بازنشسته آبفا بود. او و پسرم هر دو طرفدار پر و پا قرص استقلال بودند. حتی یک بار به استادیوم رفته بودند و با بازیکنان مورد علاقه شان عکس انداخته بودند. هر دو خیلی استقلال را دوست داشتند و از باخت این تیم ناراحت می‌شدند. تا اینکه دیروز وقتی بازی استقلال و سپاهان تمام شد، عمر همسر من هم تمام شد! »
همسر عباس معینی در ادامه می‌گوید: «همسرم جانباز بود و گاهی فشار خونش بالا و پایین می‌رفت اما سابقه عارضه قلبی نداشت. دیروز بعد از بازی یکدفعه حالش بد شد و نفسش بند آمد. او همیشه موقع دیدن فوتبال خیلی استرس داشت اما دیروز بعد از تمام شدن بازی حالش به شدت بد شد. سکته کرد و فوت کرد.»

وریا غفوری به مراسم تشییع پیکر طرفدار استقلال می‌رود؟

پسر ۲۶ ساله عباس معینی که خودش هم طرفدار دو آتیشه استقلال است، در مورد فوت پدرش می‌گوید: «پدرم با عشق استقلال زندگی می‌کرد. من هم استقلالی هستم و عاشق وریا غفوری هستم اما برای من و پدرم همه بازیکن عزیز هستند و استقلال محبوب ما بود./منبع: رکنا

 

 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: