پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

محسن یوسفی ر مورد شرایط بحرانی این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان روزهای سختی را سپری می‌کنند. بعد از باخت این تیم به سپاهان به یکباره همه چیز تغییر کرد. حالا حتی صحبت از برکناری محمود فکری هم به میان آمده و هر لحظه امکان دارد اتفاقات غیرمنتظره ای در استقلال رخ بدهد. استقلال برابر سپاهان خوب ظاهر نشد. این تیم بی برنامه بود و نتوانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

وی با انتقاد از نمایش ضعیف برخی بازیکنان استقلال گفت: تعدادی از بازیکنان استقلال انگار به زور وارد زمین شده بودند و بازی می‌کردند. آنها حتی نمی‌توانستند یک پاس سالم به هم بدهند و نشان می‌داد آنها انگیزه‌ای برای بازی کردن ندارد. یک اتفاق بد در فوتبال ما وجود دارد و آن این است که اگر یک مربی شرایطش خوب نباشد و این شایعه بوجود بیاید که برکنار خواهد شد برخی بازیکنان به دلایل نامعلوم انگیزه‌هایشان را از دست می‌دهند و این به ضرر تیم خواهد بود.

یوسفی در پاسخ به این سئوال که آیا با این شرایط، استقلال قهرمان خواهد شد یا خیر گفت: هنوز برای اینکه بخواهیم ببینیم چه تیمی قهرمان می‌شود زود است. نیم فصل از بازی‌ها باقی مانده و آنقدر امتیاز تیم‌های بالانشین به هم نزدیک است که یک باخت و یا یک پیروزی می‌تواند شرایط را در جدول کاملاً تغییر دهد. بنابراین باید تا هفته‌های پایانی لیگ صبر کنیم تا ببینیم چه تیم‌هایی شانس قهرمانی پیدا می‌کنند.

هافبک سابق استقلال در مورد صحبت‌هایی که این روزها مبنی بر برکناری فکری می‌شود گفت: درست است که استقلال نتیجه را به سپاهان واگذار کرد و از رده اول به دوم جدول رسید اما فکری نتایج بدی کسب نکرده است. بنابراین نباید به این زودی همانند کشورهای عربی دست به تغییر سرمربی بزنیم. باید به او زمان بیشتر بزنیم تا ببینیم آیا می‌تواند در بازی‌های بعد عملکرد موفقی داشته باشد یا خیر.

یوسفی در پاسخ به این سئوال که دور رفت لیگ برتر را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: به اعتقاد من سطح کیفی تیم‌ها تقریباً به یک اندازه بود و امتیازات به گونه‌ای تقسیم شد که فاصله تیم‌ها با یکدیگر بسیار کم است. البته چند تیم مثل نساجی، ماشین سازی و ذوب آهن عملکرد خوبی نداشتند و حتی تغییراتی که در کادر فنی آنها بوجود آمد نتوانست شرایط این تیم‌ها را تغییر دهد.

یوسفی در پایان خاطرنشان کرد: نیم فصل اول لیگ امسال به نسبت سالهای گذشته جذاب و دیدنی تر بود و به طور حتم هر چه به پایان لیگ نزدیک شویم حساسیت‌ها بیشتر خواهد شد و شاهد بازی‌های جذاب‌تری از تیم‌ها خواهیم بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: