پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

گودرز حبیبی اظهار داشت: حاشیه‌های استقلال خیلی زیاد شده و این حاشیه‌ها از درون باشگاه ایجاد و به سطح هواداری وارد شده است. متاسفانه سالهاست برای استقلال خوب تصمیم‌گیری نمی‌شود تا آب خوش از گلوی هواداران آن پایین نرود. وقتی مدیران خوبی برای این باشگاه انتخاب نمی‌شود، نباید انتظار نتیجه‌ای جز این داشت.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص احتمال تغییر و تحول در کادر فنی این تیم گفت: من موافق جدایی فکری نیستم. فکری می‌تواند بماند و با ایجاد تغییراتی در کادرش به کار ادامه دهد. شاید بیشتر مشکل متوجه اعضای کادر فنی باشد تا شخص فکری. همانطور که گفتم بهتر است فکری بماند و باشگاه هم از او حمایت کند.

وی بیان داشت: این باشگاه مشکلات زیادی دارد که برای نتیجه گرفتن همه این مشکلات باید از بین برود. اگر امروز فکری را بردارند و فرد دیگری را بیاورند، تا این مشکلات حل نشود اتفاق جدیدی نمی‌افتد. مگر می‌شود بدون زمین تمرین، پول و خیلی امکانات دیگر نتیجه گرفت.

حبیبی گفت: البته به کار فکری هم انتقاداتی وارد است که بهتر است در فرصت جدیدی که به او داده‌اند این مشکلات را برطرف کند. به عنوان مثال یکی از انتقاداتی که خود من از نظر فنی به تفکرات فکری وارد می‌دانم، خارج شدن مسعود ریگی از ترکیب بود. ریگی یکی از بهترین و بی حاشیه ترین بازیکنان است که عدم استفاده از او واقعاً جای تعجب و سئوال دارد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص احتمال کم کاری برخی از بازیکنان مقابل سپاهان به منظور زمینه سازی برای برکناری فکری بیان داشت: من نمی‌توانم این موضوع را قبول کنم. ضمن اینکه بازی را دیدم و اصلاً به این موضوع فکر نمی‌کنم. از نظر من بازیکنان داشتند تلاش خود را برای نتیجه‌گیری می‌کردند اما مشکلات فنی باعث شد مقابل سپاهان شکست بخوریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: