پایگاه خبری خانه فوتبال:

پنج‌شنبه دربی هنرمندان به یاد مهرداد میناوند و علی انصاریان برگزار می‌شود. در حاشیه کنفرانس خبری این بازی فرصتی دست داد تا با پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون در مورد این بازی و البته شرایط این روزهای تیم محبوبش استقلال گفت‌وگویی انجام دهیم. 

در مورد دربی هنرمندان به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند چه صحبتی دارید؟ 

خب روزهای بسیار سختی را پشت ‌سر گذاشتیم و به خاطر کرونا بسیاری از عزیزانمان را در دنیای هنر و ورزش از دست دادیم که جا دارد دوباره به خانواده آنها تسلیت بگویم. رفتن علی و مهرداد باورنکردنی و بسیار سخت بود به همین دلیل تصمیم گرفتیم چهارمین دربی هنرمندان را به یاد این دو عزیز برگزار کنیم. 

در مورد شرایط این روزهای تیم محبوبتان چه نظری دارید؟

خب استقلال در بازی با سپاهان نمایش خوبی نداشت و متأسفانه بازی را واگذار کرد. این تیم به لحاظ فنی کمی مشکل دارد و من هم قبول دارم که استقلال زیبا بازی نمی‌کند. با این حال باید به محمود فکری و کادرش زمان داد تا بتوانند مشکلات را حل کنند و دوباره به صدر جدول برسند. 

ولی اکثر هواداران استقلال خواهان برکناری فکری هستند.

من اعتقادی به تعویض کادر فنی ندارم. به نظرم استقلال بد نتیجه نگرفته که بخواهند مربی را اخراج کنند. باید به فکری زمان داد تا بتواند تفکراتش را در تیم پیاده کند. من فکر می‌کنم با گذشت زمان شرایط استقلال بهتر خواهد شد. 

به نظر شما استقلال می‌تواند در این فصل قهرمان شود؟

کار سخت است ولی استقلال با بازیکنان خوبی که دارد توانایی قهرمانی را دارد. استقلال فاصله زیادی با صدر جدول ندارد و همین حالا هم مدعی قهرمانی به حساب می‌آید. 

طی سال های اخیر و بعد از قهرمانی‌های پشت‌سر هم پرسپولیس استقلالی‌ها معتقدند کمک‌های وزارت ورزش باعث قهرمانی آنها شد. شما به عنوان یک هوادار استقلال چقدر به این موضوع اعتقاد دارید؟

بخشی از این حرف‌ها را قبول دارم. به نظرم در بعضی مواقع وزارت بین پرسپولیس و استقلال که هر دو برای دولت است فرق می‌گذارد. به هرحال تا چیزی نباشد این صحبت‌ها مطرح نمی شود.

منبع: خبرورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: