پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

حمیدرضا امیدوار در خصوص جدایی رسول خطیبی از تیم فوتبال آلومینیوم اراک، اظهار داشت: درحالی که مقرر بود امروز تیم آلومینیوم برای بازی تدارکاتی با تیم ذوب آهن در روز دوشنبه، عازم اصفهان شود به یکباره دیشب رسول خطیبی بازیکنان راجمع و به طور کاملا غیر منتظره با اعضای تیم خداحافظی کرد. بعد از این اتفاق با رئیس هیئت مدیره جناب اکرمی تماس گرفتم و او را درجریان اتفاقات گذاشتم که او اعلام کرد اعضای هیئت مدیره به هیچ وجه موافق جدایی رسول خطیبی نیستند.

وی افزود: خطیبی اعلام کرد به دلیل تعصب و دینی که به تیم تراکتور دارم نمی‌توانم به درخواست آن‌ها پاسخ منفی بدهم و تحت هر شرایطی باید به تبریز برگردم در صورتیکه هیئت مدیره مخالفت خودش را با جدایی اعلام کرد. بابت رفتار غیرحرفه‌ای باشگاه تراکتور و مذاکره با سرمربی تحت قرارداد تیم فوتبال آلومینیوم اراک به فدراسیون فوتبال شکایت و از طریق مراجع حقوقی پیگیری جدی خواهیم کرد.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم تصریح کرد: محقق شدن آرزوی دیرینه که همان صعود به لیگ برتر بود و کسب نتایج درخشان در نیم‌فصل اول باعث علاقه‌مندی شدید مردم خوب استان مرکزی و شهر اراک به رسول خطیبی شد و او باید به احساسات پاک این مردم احترام بگذارد. خطیبی باتیم آلومینیوم قرارداد دارد و باید به قراردادش پایبند باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: